Remont pompy śmigłowej w okolicach Wrocławia

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Remont pompy śmigłowej w okolicach Wrocławia

Postautor: pawelek34 » 11 kwie 2018, 10:46

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój dziadek prowadzi gospodarstwo rolne i obok ma wybudowaną prywatną oczyszczalnię ścieków (bardzo sobie chwali takie rozwiązanie). Kilka dni temu zepsuła mu się pompa śmigłowa. Zakup nowej nie ma w ogóle sensu, więc dziadek chce oddać ją do serwisu. Niestety mało jest firm zajmujących się tym procesem w okolicach Wrocławia, dlatego też udzielam się tutaj na forum. Znalazłem w Świdnicy firmę hydrofeed (ich strona to http://hydrofeed.eu/) i widzę, że zajmują się oni serwisem i remontem wszelkiego rodzaju pomp, w tym śmigłowych. Czy ktoś z tego forum korzystał z ich usług i może się wypowiedzieć na ich temat? Chciałbym, by remont był wykonany profesjonalnie, byśmy za jakiś czas znowu nie musieli szukać serwisu. Szukałem informacji na innych forach, ale nikt mi nie pomógł, dlatego też wypowiadam się tutaj.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże i udzieli opinii na temat firmy hydrofeed.

Pozdrawiam

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość