Ekipa remontowa - Kraków

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Maxym1991
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2017, 14:07

Ekipa remontowa - Kraków

Postautor: Maxym1991 » 08 kwie 2018, 13:54

Witam, szukam sprawdzonej ekipy remontowej z Krakowa, głównie do malowania i tapetowania. Słyszałam o takiej jednej firmie, która wykonuje usługi remontowe wykończenia wnętrz. Podobno remonty wykonują tanio i solinie. Czy ktoś miał kontakt z tą firmą?

Z góry dzięki za odpowiedzi w tym temacie
Awatar użytkownika
dawsio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2018, 22:41

Re: Ekipa remontowa - Kraków

Postautor: dawsio » 09 kwie 2018, 16:33

Bardzo trafne propozycje, trzeba to jak najbardziej przyznać. Zapewne kilka z nich warto wziąć pod uwagę.
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Ekipa remontowa - Kraków

Postautor: gawalla » 20 kwie 2018, 12:46

Ja ostatnio trafiłam na tę firmę remontową z Krakowa - mają ciekawe porady dotyczace np. tapetowania, glazurowania czy montażu parapetów. Aczkolwiek sama z ich oferty nigdy nie korzystałam :)
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Ekipa remontowa - Kraków

Postautor: Pestka » 15 maja 2019, 14:25

Jeśli szukasz ekipy z Krakowa to zerknij na ofertę firmy Malhaus https://malhaus.pl/uslugi-wykonczenie-pod-klucz . To fachowcy od remontów oraz wykończenia domów i mieszkań pod klucz. Możesz do nich napisać na maila z prośba o wycenę prac. Bez problemu przygotowują kosztorys z wyszczególnionym zakresem prac. Ponadto cenowo sa bardzo przystępni a wiadomo, że każdy teraz liczy się z kosztami.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość