Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Postautor: saraa » 07 mar 2018, 08:15

Budynek wielorodzinny. Zależy nam na tym, aby zajął się utrzymaniem placu i zieleni wokół bloku, pracami konserwatorskimi, naprawami, drobnymi remontami. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Postautor: miastowy » 08 mar 2018, 09:15

Nie powinno być większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego zarządcy nieruchomości. Najlepiej popytać w innych wspólnotach mieszkaniowych jak to wygląda i jak to się sprawdza w praktyce.
Zawsze można w Google sprawdzić, zadając odpowiednie pytanie, jakie firmy są do wyboru i ile to będzie kosztowało. Proponuje jeszcze tutaj sprawdzić: http://pwlarix.com.pl/
Wydaje się, że zakres usług jest kompleksowy.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Postautor: Manuela » 09 mar 2018, 09:31

Jak ma się nieruchomość, którą trzeba się zaopiekować, to rzeczywiście odpowiedni zarządca dla niej to podstawa. A to, że warto o tym pomyśleć jest chyba oczywistym, zresztą można też przeczytać artykuł o tym: http://kedu.pl/czy-warto-zlecic-administrowanie-nieruchomoscia/, żeby jeszcze się w tym utwierdzić. A znalezienie dobrego zarządcy dla budynku rzeczywiście nie jest takie łatwe, na pewno będzie potrzebny ktoś z kwalifikacjami.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Postautor: PawełG » 06 cze 2018, 13:31

Mieszkam na osiedlu zarządzanym przez Lemmonhouse. Nie dotarło do mnie aby ktokolwiek narzekał, każdy jest pod wrażeniem profesjonalizmu, zwłaszcza po tym co pozostawił po sobie poprzedni zarządca. Kompleksowo dbają o budynek, regulują wszelkie kwestie prawne, załatwiają sprawy urzędowe a do tego udostępniają mieszkańcom platformę internetową z rozliczeniami. Warto się z nimi skontaktować.
kubala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 27 maja 2017, 10:46

Re: Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Postautor: kubala » 17 cze 2018, 12:41

Szczerze mogę polecić firmę http://www.per-modum.pl/ która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami i robi to z dobrym skutkiem.
Awatar użytkownika
Renata3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2018, 17:12

Re: Zarządca nieruchomosci - Warszawa

Postautor: Renata3 » 17 cze 2018, 13:55

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej dziedzinie. Ciężko będzie mi coś doradzić.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość