Gonty drewniane na dach

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Gonty drewniane na dach

Postautor: wschodnia5 » 15 lut 2018, 15:25

Hej. Interesuje mnie kwestia dachu. Jaki materiał polecacie na dach? Dobre są gonty drewniane? Czytałam teraz o tym surowcu. Można nadać fajnego klimatu naszemu domowi poprzez takie pokrycie dachowe. Co o tym myślicie? Lubicie domy z takimi dachami?
Awatar użytkownika
dawsio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2018, 22:41

Re: Gonty drewniane na dach

Postautor: dawsio » 09 kwie 2018, 16:35

Dzięki za tak ciekawe informację. Na pewno ja i kilka osób z nich skorzysta.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Gonty drewniane na dach

Postautor: Kubalek3 » 12 gru 2018, 09:40

Bardzo fajnie wyglądają takie dachy pokryte gontami.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Gonty drewniane na dach

Postautor: jjusti18 » 12 gru 2018, 17:33

A kojarzycie firmę http://wpwinvest.pl ? Słyszałam, że zajmują się produkcją prefabrykowanych drewnianych konstrukcji dachowych. W tym wykonują wiązary połączone płytkami kolczastymi. Wkrótce prace rozpoczną się nad dachem, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Co wy na to? Czy firma ta jest rzeczywiście taka profesjonalna?
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: Gonty drewniane na dach

Postautor: Mari » 26 kwie 2019, 16:18

A słyszeliście kiedyś o dachówce kompozytowej http://tileco.pl/? Może ktoś ma ją u siebie położoną? Moi znajomi właśnie na taką dachówkę się zdecydowali i musze przyznać, że wygląda świetnie, przy stosunkowo niskiej cenie. Jej ułożenie zajęło im tez niewiele czasu, bo ponoć układa się ją banalnie prosto, tym bardziej, że jest bardzo wytrzymała i się nie tłucze. Dzięki temu po ułożeniu praktycznie nie ma odpadów. Ciekawa jestem jak będzie się sprawować i jak wyglądać po kilku, kilkunastu latach. Ale z tego co znajomi mówili, to gwarancja jest na 50 lat, więc pewnie producent ma pewność, że przez tyle lat nic się dachówce nie stanie.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość