Dostawca betonu w Poznaniu

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
polik155
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2017, 13:32

Dostawca betonu w Poznaniu

Postautor: polik155 » 12 gru 2017, 13:38

Cześć wszystkim,

Poszukuję sprawdzonego dostawcę betonu na terenie Poznania - jestem na etapie wyliczania wszystkich kosztów związanych z budową domu jednorodzinnego i akurat tutaj nie mogę się zdecydować. Przeczytałem na innych forach, że jakość betonu jest tutaj kluczowa, dlatego nie chcę popełnić jakiejś gafy. Czy firma http://www.cemex.pl/sprzedaz.aspx coś wam mówi? zainteresowała mnie, ponieważ działają na całym świecie tak naprawdę, więc na pewno znają się na rzeczy, jednak poszukuję dodatkowych opinii i oceny ich produktów.

z góry dzięki!
Awatar użytkownika
Specjalista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:16

Re: Dostawca betonu w Poznaniu

Postautor: Specjalista » 20 gru 2017, 16:17

Jakbyś szukał kogoś kto zajmuje się wykonywaniem prac w betonie jak np wycinanie otworów w betonie i inne to polecam hbs. Działają praktycznie w całej Polsce, a o takie usługi cięzko. Pozdrawiam

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość