Pielęgnacja drzwi szklanych

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Pielęgnacja drzwi szklanych

Postautor: Lilka » 11 gru 2017, 11:49

Wymieniamy drzwi wewnętrzne w domu i bardzo podobają mi się modele szklane, jakie oglądałam w http://www.solidnedrzwi.pl/ martwię się tylko, że takie drzwi będą się o wiele łatwiej brudzić w porównaniu z bardziej klasycznym modelami. Ma ktoś szklane drzwi u siebie i może powiedzieć jak się spisują jeżeli chodzi o czystość?
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Pielęgnacja drzwi szklanych

Postautor: koja » 30 cze 2019, 20:32

A wiesz, że to takie drzwi się jeszcze łatwiej dba jak o drewniane? serio Ci mówię, ja w szoku byłam przy pierwszym myciu. Dobry środek mieć i już. Jeśli chodzi ogólnie o drzwi szklane to mi się najbardziej podobają drzwi przesuwne, a świetne produkuje firma ESGlas, i do domu sobie możesz takie zamówić i do firmy czy hotelu. I nie potrzebujesz miejsca żeby je otwierać, tylko trochę ściany obok żeby przesuwać. Co ważne takie drzwi od ESGlas montowane są ze specjalnym mechanizmem GEZE Levolan Soft Stop, uniemożliwia on gwałtowne zamknięcie, ostatnie 20 cm drzwi domykają się powoli dzięki czemu nie są tak podatne na uszkodzenia. Paluszków się przyciąć nie da serio, moje dzieci podejmowały próby zabawy takiej i zawsze kończyło się bez płaczu.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość