Kantor online

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
foli994
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2017, 15:42

Kantor online

Postautor: foli994 » 23 lis 2017, 18:30

Witam ! Niedługo planuję wyjazd za granicę i zastanawiam się czy brać ze sobą gotówkę i tam wymienić czy wymienić może tutaj https://ekantor.pl/? Jak uważacie ?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Kantor online

Postautor: igam » 26 gru 2017, 00:40

Sądzę że lepiej nie brać ze sobą gotówki tylko wybrać w bankomacie za granicą, zwłaszcza w założeniu że mówimy o EUR? Przewalutowanie przez kantor online jest tu jak najbardziej dobrą opcją, bo wymienisz na pewno korzystnie, oszczędzisz na kosztach. W podróży też myślę że poczujesz się bezpieczniej. Jak planujesz już wyjazd to może rozejrzyj się po ofertach promocyjnych e-kantorów. Można np. załapać się na jakiś rabat albo darmowe przewalutowanie nawet.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Kantor online

Postautor: DominikaSika » 30 sty 2018, 17:27

Ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry kantor online Amronet, który ma najlepszą ofertę na rynku. Kursy są bardzo atrakcyjne, a transakcje są przeprowadzane bardzo szybko, dzięki czemu przeliczone pieniądze dostajemy bardzo szybko bez żadnych problemów.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Kantor online

Postautor: igam » 30 sty 2018, 22:55

Szybkość transakcji to jedna z największych zalet e-kantorów:-) Najlepiej jak kantor online posiada jeszcze wersję mobilną, wtedy wystarczy nam telefon z androidem żeby móc przewalutować pieniądze.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Kantor online

Postautor: pawi » 01 lut 2018, 13:21

kantory internetowe ranking to najprostszy sposób na wybranie najlepszego kantoru internetowego w szybki sposób, pozwoli to na zaoszczędzenie nerwów i internetu, podczas przeszukiwania najlepszych ofert
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Kantor online

Postautor: igam » 10 lut 2018, 22:32

Nie zaprzeczę że rankingi bywają przydatne, aczkolwiek czasem trudno za nimi nadązyć albo one z kolei nie nadążają nad zmieniającymi się szybko ofertami kantorów. Mnie mój wybór kantoru zadowala, kantor online oferuje atrakcyjne kursy oraz dodatkową formę oszczędzania - sachback, 2 formy przewalutowań i dopuszcza nawet negocjowanie kursu. Nie mieszam już sobie w głowie porównaniami.
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Kantor online

Postautor: eduardo77 » 30 paź 2019, 02:39

ja tam wole tradycyjne kantory jakos do tych online nie mam zaufania

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość