dom

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Mari
Forumowicz
Forumowicz

Re: dom

Postautor: Mari » 20 lip 2018, 21:12

Dom, to fantastyczna sprawa. Ale wiadomo, że i sama budowa i potem utrzymanie domu to spore koszty. Najdrożej zawsze wychodzi, już potem gdy się w domu mieszka, ogrzewanie. Dlatego warto pomyśleć juz na etapie projektu czym będziemy ogrzewać dom, i czy jest to ekonomiczne rozwiązanie. Teraz najbardziej opłaca się zamontować pompę ciepła. Taka pompa ciepła, to najtańszy sposób na ciepło w domu, w dodatku w pełni ekologiczny.

goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: goralkaUla » 31 lip 2018, 14:23

Myślę, że możesz obejrzeć mieszkania sprzedaż Kraków i podejrzeć w galerii jak wyglądają / jakie oferują nowoczesne mieszkania.
Naprawdę są piękne, myślę że mogą być dla Ciebie inspiracją :D
aga2113
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: aga2113 » 08 sie 2018, 09:45

Na pewno przyda ci się cement
trapek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: trapek » 09 sie 2018, 13:40

Kończę remont domu, wszystko poszło w miarę okej, nie miałem większym problemów. Teraz jednakże szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z dodatkami i rzeczami do domu, na https://modnydom24.pl/ widziałem wiele ciekawego asortymentu, może kupowaliście tam już i macie jakieś opinie na ich temat?

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”