dom

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Mari
Forumowicz
Forumowicz

Re: dom

Postautor: Mari » 20 lip 2018, 21:12

Dom, to fantastyczna sprawa. Ale wiadomo, że i sama budowa i potem utrzymanie domu to spore koszty. Najdrożej zawsze wychodzi, już potem gdy się w domu mieszka, ogrzewanie. Dlatego warto pomyśleć juz na etapie projektu czym będziemy ogrzewać dom, i czy jest to ekonomiczne rozwiązanie. Teraz najbardziej opłaca się zamontować pompę ciepła. Taka pompa ciepła, to najtańszy sposób na ciepło w domu, w dodatku w pełni ekologiczny.

goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: goralkaUla » 31 lip 2018, 14:23

Myślę, że możesz obejrzeć mieszkania sprzedaż Kraków i podejrzeć w galerii jak wyglądają / jakie oferują nowoczesne mieszkania.
Naprawdę są piękne, myślę że mogą być dla Ciebie inspiracją :D
aga2113
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: aga2113 » 08 sie 2018, 09:45

Na pewno przyda ci się cement
trapek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: trapek » 09 sie 2018, 13:40

Kończę remont domu, wszystko poszło w miarę okej, nie miałem większym problemów. Teraz jednakże szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z dodatkami i rzeczami do domu, na https://modnydom24.pl/ widziałem wiele ciekawego asortymentu, może kupowaliście tam już i macie jakieś opinie na ich temat?
Gercia82
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gercia82 » 22 sie 2018, 17:14

Gdy wyszukujesz dobrego domu to kup dom w pasieki-komorniki.pl. Komorniki to miejscowość pod Poznaniem w Wielkopolsce, która jest dedykowana dla szukajacych spokoju rodzin. Wspaniała zabudowa i spokojna okolica to największy atut tego miejsca. Komunikacyjny dostęp jest tutaj osiągalny dla nowego lokatora.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alexa555 » 22 sie 2018, 23:53

Jak jesteś przekonany o kupnie apartamentu oraz myślisz nad rzetelnym deweloperem, jaki zapewni Ci precyzyjnie przeprowadzone zlecenie to dobrym rozwiązaniem będzie wybór firmy koninko. Profesjonalne podejście do klienta oraz perfekcyjna wartość pracy sprawi, iż będziesz na 100% spełniony. Ja ich usługi wybrałam i nie żałuję.
kreo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreo » 29 sie 2018, 19:37

Znalezienie swojego miejsca na ziemi nie jest takie proste. Ja też miałam z tym problemy. Początkowo życie w małym mieszkaniu mi nie przeszkadzało ale z czasem zapragnęłam czegoś innego. Mieszkam w Warszawie i nie wymieniłabym w tej chwili małego mieszkania na duże. Jestem świadoma, że potrzebujemy domu. Ciekawą ofertę znalazłam na stronie http://www.ventana.pl/. Domki znajdują się na przyjaznym i miłym osiedlu, zdala od zgiełku i ruchu ulicznego. Już nie mogę się doczekać.
Megi89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Megi89 » 02 paź 2018, 13:13

Obecnie bardzo popularne są domy z drewna
To praktyczne i energooszczędne rozwiązanie
Zerknijcie na domy z drewna Śląsk
Mają spore doświadczenie widać po wykonanych realizacjach

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”