Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
arrow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 18 lis 2015, 12:21

Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Postautor: arrow » 10 sie 2017, 09:13

Cześć, ja z zapytaniem o poradę. Jaki wg was jest najlepszy materiał na podłogę w kuchni, który dodatkowo będze się komponował ze szklanymi panelami? kuchnia jest bardzo duża, otwarta na jadalnie i na tej ścianie od jadalni planuję panele kuchenne szklane takie jak te pod linkiem na fototapetka.eu
i tu pytanie zostać przy płytkach na podłodze, czy może coś innego
asiamachnik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2017, 14:40

Re: Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Postautor: asiamachnik » 06 lis 2017, 15:31

Wiesz, jak tak sobie myślę, to najładniej by wyglądało drewno. To byłoby ciekawe połączenie tradycji z nowoczesnym stylem. Musiałbyś tylko ją dobrze zaimpregnować. Uważam, że to warte przemyślenia na spokojnie. jak masz czas, to możesz sobie poczytać na ten temat w sieci: http://home7.pl/szerokie-deski-podlogowe/
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Postautor: AntennaRZ » 14 lis 2017, 09:21

Drewno na podłodze, chyba ogólnie pasuje do wszystkiego. Nie ważne czy panel szklany, czy to foto tapeta albo oryginalna struktura.
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Postautor: Grig » 23 lut 2018, 10:54

Ja bym wybrał panele drewniane. Zawsze można je później odnowić z pomocą cyklinek.pl
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Postautor: Pestka » 23 wrz 2018, 17:31

Panele szklane to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Jeśli chodzi o podłogę to ja bym tutaj wybrała na pewno jakąś podłogę z drewna. Zerknij tutaj - to strona firmy Baltic Wood, która zajmuje się wykonywaniem podłóg drewnianych świetnej jakości. Mają do wyboru kilka kolekcji. Osobiście polecam podłogi timeless - to podłogi ręcznie postarzane, które wyglądają naprawdę wyjątkowo.
JoannaPk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2016, 18:27

Re: Jaka podłoga najlepsza do paneli szklanych

Postautor: JoannaPk » 29 wrz 2018, 22:35

W tej kwestii warto zdać się na specjalistów z http://nafundamentach.pl/ - oni znają się na rzeczy, a na stronie dodatkowo znajdziesz setki porad budowlanych

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość