Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
tomekbyrson
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 17 sie 2018, 15:17

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: tomekbyrson » 17 sie 2018, 15:24

My znaleźliśmy mieszkanie od dewelopera w dobrej cenie, więc dlatego na nie się zdecydowaliśmy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, po małych remontach szybko się wprowadziliśmy
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: marekk » 23 sie 2018, 12:34

Też miałem przekonanie raczej do nowych mieszkań ale niewiele z nich mieści się w moim budżecie, nie miałem więc innego wyjścia jak zgłosić się do Joanny Lebiedź z agencji nieruchomości przy Kasprowicza żeby pomogła w poszukiwaniach i muszę przyznać że tam się znają na rzeczy, od razu pokazała mi kilka mieszkań które spełniają moje warunki
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: kamai » 28 sie 2018, 09:46

Od początku stawiałam na mieszkanie nowe od dewelopera ale z wykończeniem pod klucz, takie ma w ofercie na pewno Atal, nawet ceny wykończenia mi odpowiadają bo to niewielki w sumie koszt a wchodzisz na gotowe już mieszkanie
Awatar użytkownika
Bautec10a
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2018, 15:49

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Bautec10a » 29 sie 2018, 15:41

A może tego typu domy na sprzedaż będą dobrą opcją? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za interesujące porady i sugestie :)
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Paula883 » 30 sie 2018, 23:36

Ja od zawsze powtarzam to moim znajomym, że najlepiej zainwestować w mieszkanie z rynku pierwotnego. Ja swego czasu bardzo długo szukałam dobrego dewelopera, który zaoferuje mi mieszkanie na dobrych warunkach i też takiego znalazłam. Deweloper od mieszkań z Bemowa z Warszawy jest naprawdę porządny. Polecam się z nim skontaktować.
romanadamiak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2018, 09:33

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: romanadamiak » 03 wrz 2018, 09:42

Właśnie wspólnie z żoną również się nad tym zastanawiamy. Nie wiemy co wybrać, a wy w końcu na co się zdecydowaliście?
ustka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 19:36

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: ustka » 14 wrz 2018, 19:40

Ja mam mieszkanko od https://www.mennicadeweloper.pl/ i jestem mega zadowolona, nawet z opłat :) Nie wychodzi to źle, a standard mega
koninko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2018, 13:07

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: koninko » 24 wrz 2018, 13:08

Jeżeli wypatrujesz dużego domu w dobrej lokalizacji wejdź na koninko.com.pl. Wygodne domy, które spełniają życzenia każdego klienta. Zachęcam do zaznajomienia się z ofertą tego dewelopera.
Jago999
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:56

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Jago999 » 25 wrz 2018, 20:01

Prawie każdy marzy o pięknym domku lub mieszkaniu. Najłatwiejszym pomysłem, będzie wybór lokum gdzieś nieopodal dużego centrum. Każdy z nas chciałby oddychać jak najlepszym powietrzem, a zarazem aby było cichutko. Ja z mężem zamieszkałam na osiedlu pod Poznaniem. Urzekające widoki, ładna okolica, oraz szybki dostęp do najważniejszych sklepów. Każdy kto pragnie skorzystać tak jak my z takiego rozwiązania, to polecam dewelopera - naturadeweloper.pl.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: trik01 » 29 wrz 2018, 16:32

Ja wybrałam z rynku wtórnego, zależało mi na czasie żeby się jak najszybciej wprowadzić. Na gotowe, że tak powiem. W szukaniu pomogła mi firma http://www.per-modum.pl/ . Dostałam namiary od kolegi, któremu też pomogli znaleźć mieszkanie. Zarządzają osiedlami i wspólnotami w Warszawie więc są na bieżąco z takimi ofertami.
vinci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:15

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: vinci » 08 lis 2018, 14:09

moim zdaniem deweloperskie mieszkania w Rzeszowie jak Osiedle Zielone Tarasy czy to innych miastach się po prostu lepiej sprawdzają., bo tworzysz nową historię dla tego mieszkania. Plus masz często sąsiadów, którzy są jakby w podobnej sytuacji życiowej co Ty, bo też akurat wszyscy kupujecie mieszkanie w podobnym czasie, więc łatwiej znaleźć kogoś ciekawego. Plus nowe budynki to korzystanie z nowych technologii przy budowie.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Alexa555 » 30 lis 2018, 09:12

Jak najbardziej mieszkanie od dewelopera moim zdaniem. Tutaj przynajmniej masz pewność, że wszystko jest nowe, świeżo zrobione i nic nie będziesz musiał wymieniać. Ja kupiłam mieszkanie od deweloper Warszawa i jestem bardzo zadowolona.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: huteran » 04 gru 2018, 17:25

Według mnie tylko i wyłącznie rynek pierwotny, czyli mieszkania od deweloperów. Zerknij sobie np. na ofertę https://dudadevelopment.pl/ - ceny są przystępne, a takie mieszkanie z rynku pierweotnego możesz urządzić w zasadzie w dowolny sposób.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: niebieskiorzel » 04 gru 2018, 19:29

Zdecydowanie od dewelopera! To same zalety. Mieszkanie jest nowe, w nowoczesnym budynku, więc na pewno można liczyć, że będzie to inwestycja na długie lata. Sama swoje mieszkanie kupowałam od dewelopera, a dokładniej od https://scandi-home.pl/ . Mieszkam na bardzo nowoczesnym i pięknym osiedlu, które zawsze wszystkim kojarzy się z elegancją i luksusem :)
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: kamai » 28 gru 2018, 21:03

Jeśli o mnie chodzi to wybrałabym mieszkanie od dewelopera ale już gotowe, z wykończeniem pod klucz bo robienie tego we własnym zakresie to jest jednak problem i nie wiesz tak do końca ile za to w sumie wyjdzie a u Atala kupujesz już gotowe

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość