Malowanie pokoju

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Malowanie pokoju

Postautor: kaszka6 » 28 wrz 2017, 15:53

A kojarzycie może tą firmę oferującą malowanie ścian w Katowicach? Pytam, bo mam do remontu niewielkie mieszkanie po cioci i chciałabym zabrać się za nie jeszcze przed nadejściem zimy.
werona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:39

Re: Malowanie pokoju

Postautor: werona » 15 maja 2018, 15:46

Ja niestety z Katowic nie znam, bardziej interesował, by mnie Kraków. Zna ktiś dobrą ekipę remontową z Krakowa, która zajmie się malowaniem pokoju i salonu, zrobi to sprawnie i niedrogo?
Maxym1991
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2017, 14:07

Re: Malowanie pokoju

Postautor: Maxym1991 » 15 maja 2018, 15:51

bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malowanie pokoju

Postautor: bella3 » 17 maja 2018, 10:24

A nie lepiej zrobić to samemu? wiadomo trzeba mieć czas, jak bardzo duży metraż ale w mniejszych mieszkaniach czy do pomalowania jednego pokoju to serio nie widzę sensu w braniu ekipy! szczególnie że oni sobie potrafią ładnie krzyknąć a mało jest takich co robią to idealnie. Ja tam od zawsze maluję sama, mam wypracowany sposób i sprawdzone farby. Kupcie sobie duluxa easycare - bardzo łatwo się nim maluje, nie zostają smugi, nie chlapie. To naprawdę żadna filozofia, ale trzeba spróbować żeby się przekonać...
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Malowanie pokoju

Postautor: jjusti18 » 30 cze 2018, 17:51

Ja też będę teraz malować, ale cały dom. Właśnie czeka mnie kapitalny remont. Zastanawiam się czy nie kupić nawet profesjonalne narzędzia takie jak pistolet do malowania. Zależy mi na tym, żeby wszystko przebiegło sprawnie. No i chciałabym też, żeby ściany były dokładnie pomalowane. Mój mąż nie chce zatrudniać fachowców, woli sam bawić się w malarza. To chociażby pomogłabym mu w taki sposób, kupując odpowiedni sprzęt.
paula34
Level 1
Level 1
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:07

Re: Malowanie pokoju

Postautor: paula34 » 14 sie 2019, 13:48

Dzięki znajomości branży w hurtowni https://www.colorownia.pl możecie zakupić produkty tylko i wyłącznie wysokiej jakości i w jak najniższych cenach. Posiadają wiele farb, które znajdują jeszcze więcej zastosowań i tak, np.: farby tablicowe potrafią zamienić ścianę w miejsce do pisania kredą, farby kredowe do renowacji mebli są ekologiczne i bezzapachowe, a ściany pomalowane farbami i lakierami brokatowymi są łatwe do utrzymania w czystości, z kolei emalie akrylowe do drewna za niewielką cenę odnowią wygląd Twojego pomieszczenia.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość