Usuwanie nieczystości z działki

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 21 gru 2016, 20:55

Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: aleksandra1977 » 23 maja 2017, 21:11

Chciałam się Was podpytać co jest najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jeśli chodzi o usuwanie nieczystości? Póki co mamy na działce wychodek, ale nie powiedziałabym żeby to było dobre i wygodne wyjście. Wolałabym coś wygodniejszego. Zastanawiam się nad tym, żeby zamontować szambo betonowe (jak tutaj: http://www.szambabetonowe-producent.com.pl. Czy myślicie, ze to dobry pomysł? Jak często takie szambo należy opróżniać? Jaka pojemność by była odpowiednia dla 3-osobowej rodziny?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: monikabert90 » 03 cze 2017, 09:21

Mam podobny dylemat, z tym że u mnie sprawa dotyczy domu jednorodzinnego, w którym ma mieszkać 5 osób. Zastanawialiśmy się nad szambem dwukomorowym o pojemności metrów sześciennych. Najbardziej przypadła nam do gustu oferta na www.szambabetonowe-info.pl z racji długiej gwarancji udzielanej przez producenta - aż sześć lat. Poza tym firma długo już istnieje na rynku, więc chyba warto jej zaufać. Może niech wypowiedzą się osoby, które mają szamba przy domach - co z tą wielkością? ;)
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Re: Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: Bemos » 03 lip 2017, 15:49

Pompy Głębinowe i Hydrotechnika - to świetna strona encyklopedyczna poświęcona tematowi pomp właśnie. Wart tam zajrzeć aby dowiedzieć się nieco więcej na ten temat lub podzielić się włąsnymi spostrzeżeniami lub wiadomościami. :)
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: kreatywny » 14 lis 2017, 11:00

Ja od swojej małej działeczki na szczęście mam doprowadzoną kanalizację. Może to dlatego, że jest to środek miasto i wyjątkowy plac z kilkunastoma dosyć sporymi działkami. Ostatnio szukałem firmy, która oczyści mi kanalizację metodą wuko. I wiecie, że to nie było proste zadanie? Ale na szczęśćie sie udało i teraz jestem szczęśliwym posiadaczem przepchanych rur :P
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: Ela78 » 15 lis 2017, 09:15

W takiej sytuacji lepiej kupić pompę do usuwania ścieków itd. Jest wiele sklepów gdzie mają pompy. Ale trzeba dobrze się zastanowić. Wszystko zależy od tego jakiej firmy pompe kupisz, są tańsze i droższe. Zobacz sobie tutaj http://www.dambat.pl/ Widziałam, że mają dobrej jakości pompy w przystępnych cenach. Myślę, że warto w nie zainwestować. Jeśli już coś kupować to dobrej jakości :)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: Kamilka75 » 20 gru 2017, 08:19

Zgadzam się z poprzedniczką. Pompa może rozwiązać Twój problem. Sama zastanawiam się nad pompą i hydroforem marki http://iboitaly.pl/ , bo woda zaczęła mi szaleć w rurach. Raz poziom jest niski, za chwilę znów zbyt duży.. Instalacja sprawdzona, podobno wszystko gra.. Nie wiem sama co z tym jest już.. Wychodek na działce to nieciekawa sprawa.. Nie pamiętam już nawet, kiedy korzystałam ostatnio z takiej opcji.. ;D . Powodzenia z tym szambem czy pompą, zależnie na co się zdecydujesz.
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 01 lut 2018, 14:09

Re: Usuwanie nieczystości z działki

Postautor: mart_dyskutantka » 09 mar 2018, 13:25

Przy takiej pracy mnogą pojawić się szkodniki... skorzystaj tedy z usługi ddd ij firma ddd
polecam najbardziej:
monitoring haccp
a nawet odpluskwianie
zwalczanie prusaków

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość