Deratyzacja, dezynfekcja itp

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Inso-Tech
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:45

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: Inso-Tech » 19 cze 2017, 10:48

Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna, to nadto dobrze się prezentować. Dotyczy to udekurowania, jak i ładu. Każdy może się natknąć się z problemem szkodników - szczury, pasożyty, czy inne robactwa lubią duże, wilgotne przestrzenie. W ich niszczeniu możesz na nas liczyć. Inso-Tech zarządza zespołem składającym się z profesjonalistów z dziedziny dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Wiele spółek nam zaufało, ponieważ wykonujemy pracę wzorowo, wykorzystując nowoczesne środki do skutecznego zwalczania szkodników. Jeśli borykasz się z różnego rodzaju pasożytami, skontaktuj się z nami na http://www.inso-tech.com.pl - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: DominikaSika » 11 lip 2017, 23:56

Firma, która zajmuje się deratyzacją musi być skuteczna. Nie ma innej rady. Nie może dojść do sytuacji, w której ponownie pojawia się ten sam problem. Na szczęście ja nie miałam takiego kłopotu, bo moimi problemami zajmowała się firma AbaDDD - najlepsza w tej kategorii wrocławska firma. Naprawdę znają się na rzeczy i likwidują problem raz, a porządnie!
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 15:56

No dobra, a jak poradzić sobie z gołębiami na balkonie, które defekują mi na niego ?
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: archiwald » 19 paź 2017, 11:20

Tutaj jest kilka słów, które mówią o najlepszych środkach używanych do dezynfekcji. Ja korzystałem z tego :)
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: pawi » 21 lis 2017, 00:26

Jeżeli poszukujesz firmy z gdańska zajmującej się dezynfekcją, to lepiej nie możesz trafić niż do https://bios.net.pl/ usuwali mi rok temu pluskwy, jak na razie ani śladu po nich, wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 01 lut 2018, 14:09

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: mart_dyskutantka » 23 lut 2018, 14:43

Na problem ze szczurami i karaluchamiwybierz: usługi ddd i z tej konkretnej firma ddd
Oni oferują
monitoring haccp
a nawet odpluskwianie
zwalczanie prusaków
adamasd
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 02 mar 2018, 11:31

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: adamasd » 02 mar 2018, 13:14

Ja polecam skorzystać z poradnika. Są momenty gdzie nawet specjaliści będą mieli kłopoty z oczyszczeniem. Jak widzisz ogniska infekcji od razu reaguj.
kamnow684
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 04 kwie 2018, 13:59

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: kamnow684 » 05 kwie 2018, 10:37

Polecam zapoznać się z tym artykułem na temat deratyzacji: http://studioteamart.pl/uslugi/ktora-firma-deratyzacyjna-z-warszawy-jest-najskuteczniejsza/ Proponuje dobrych specjalistów.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: ewelina8393 » 18 maja 2018, 15:27

Chciałabym wykonać deratyzację i zastanawiam się, która firma będzie najlepsza. W mojej okolicy działa ddd-kikulski.com/ i słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii. Chyba się już w końcu zdecyduję, bo naprawdę nie mam czasu czekać. Muszę się tym zająć, bo niestety mam w swoim domu, a dokładniej w piwinicy za dużo szczurów, które przynoszą tylko zniszczenia.
Jago999
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:56

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: Jago999 » 24 maja 2018, 15:57

Nie mogę patrzeć na owady. A posiadałam ich wyjątkowo dużo w ostatnim czasie w spółce. Nieskończenie zastanawiałam się dlaczego tak się stało. Z podporą nadeszła korporacja, jaką zarekomendowała mi moja kumpela. Spółka inso-tech.com.pl uchroniła mi istnienie. Dziś weselę się nieskalaną i świeżą korporacją. Polecam wszystkim - dezynfekcja.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: pawelek34 » 05 cze 2018, 13:46

Skoro każdy tutaj poleca jakąś firmę to i ja się dołączę, ponieważ uważam, że jedno przedsiębiorstwo zasługuje na szczególną uwagę.

Mój wujek mieszka w Warszawie od kilkunastu lat. W tym czasie niejednokrotnie zmieniał mieszkanie. Ostatnio w końcu kupił swoje, tyle, że z rynku wtórnego, a więc po kimś.

Jaki był szok, gdy okazało się, że w kamienicy jest ogromny problem ze szczurami. Przynajmniej dwa razy w tygodniu szczur jakimś dziwnym cudem wbiegał mu do mieszkania. Może przez jakąś dziurę… nie wiemy.

Wujek nawet się nie zastanawiał, odpalił komputer i znalazł w internecie firmę FOX z Warszawy (http://www.foxzwalczanieszkodnikow.pl). Panowie przyjechali jeszcze tego samego dnia, zdiagnozowali przyczynę problemu i następnie się z nim rozprawili. Szczurów do tej pory nie ma.

Bardzo polecam.
mari75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2016, 14:56

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: mari75 » 21 cze 2018, 17:50

Takie usług jak deratyzacja wroclaw czy dezynfekcja ma w ofercie firma http://www.gzddd.pl - można się do nich zgłosić, z pewnością będą w stanie pomóc. Mają bardzo duże doświadczenie, działają na terenie wielu miast w południowej i centralnej Polsce, takze zasięg spory. Mogą fachowo doradzić najlepsze rozwiązanie, pomagają pozbyć się szkodników z posesji i zabezpieczyć ją przed nimi.
barteezz19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2018, 12:09

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: barteezz19 » 29 cze 2018, 12:20

Na czym dokładnie to polega i jak długo trwa cała akcja? Czy deratyzacja jest w 100% skuteczna?
Pola69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 07 lis 2017, 14:12

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: Pola69 » 26 lip 2018, 17:43

Jeśli chodzi o takie problemy w domu (a wiem o nich trochę, bo sama kilka razy zmagałam się z różnymi insektami), to ja mogę polecić naprawdę skuteczną firmę z Wrocławia - ABADDD.PL - likwidacja szerszeni. Więc jeśli macie problemy z osami, prusakami czy innym robactwem, to walcie do nich jak w dym.
Jago999
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:56

Re: Deratyzacja, dezynfekcja itp

Postautor: Jago999 » 23 sie 2018, 15:19

Nie potrafię patrzeć na robale ani ich dotykać. Ogromnie się ich brzydzę. A miałam ich wyjątkowo wiele w ostatnim czasie w przedsiębiorstwie. Miesiącami myślałam dlaczego się one u mnie pojawiły. Z pomocą przyszła firma, którą wcześniej poleciła mi moja przyjaciółka. Firma inso-tech.com.pl uchroniła mi życie. Teraz mogę spać już spokojnie i weselić się czystym i świeżym biurem. Polecam komukolwiek, kto ma taki kłopot.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość