mieszkanie zamość

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
vinci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:15

mieszkanie zamość

Postautor: vinci » 29 cze 2016, 12:10

Ktoś z Was jest pochodzi może z Zamościa i posiada może mieszkanie zamość? w Jakich cenach aktualnie deweloperzy sprzedają mieszkania?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: mieszkanie zamość

Postautor: miracle » 30 cze 2016, 15:23

Ze wschodu ludzie raczej się przeprowadzają ;)
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: mieszkanie zamość

Postautor: koro » 22 sie 2016, 15:53

Pochodzę z Zamościa ale już od wielu lat nie mieszkam, choć mam tam rodzinę ;) , co do cen się nie orientuję, na pewno dosyć tanie są mieszkania z wtórnego. Jeśli chodzi o nowe wiem że sporo się buduje chyba na Karolówce, przynajmniej z tego co widzę jak przejeżdżam.
Karla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:37

Re: mieszkanie zamość

Postautor: Karla » 26 wrz 2016, 18:09

Nie wiem, jak chodzą nowe mieszkania w Zamościu, ale to nawet ciekawe. Mnie raczej interesowałyby jakieś z odzysku czy tak zwanego rynku wtórnego. Zaraz sobie sprawdzę może na tej stronce, jakie są dostępne i po ile http://homla.pl/ Ciekawi mnie, czy dużo tańsze są niż w Lublinie na przykład. Swoja drogą, lubię Zamość. Klimatyczne miasto, ma swój urok.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość