Meble do kuchni

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Marko33
Forumowicz
Forumowicz

Meble do kuchni

Postautor: Marko33 » 23 maja 2017, 17:44

Jak u Was wyglądają kwestie umeblowania kuchni, to znaczy kupujecie meble gotowe, na przykład z salonu meblowego, czy zamawiacie na wymiar? Ja tak jeżdżę i jeżdżę po tych salonach i powiem szczerze, że nic ciekawego znaleźć nie mogę, dlatego myślałem, żeby zamówić po prostu meble dokładnie takie, jakie potrzebuje i jakie mi się podobają u tej firmy www.mebelplyt.net.pl , co o tym sądzicie?

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Meble do kuchni

Postautor: miracle » 23 maja 2017, 19:54

Meble do kuchni warto wybierać na zamówienie, żeby je dopasować do ścian.
Piotr30
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Piotr30 » 24 maja 2017, 15:26

Możesz jeszcze zerknąć na te meble na wymiar w Kielcach. Co prawda z Radomia masz kawałek, ale myślę, że się opłaca. Zresztą - sam sobie zobacz :)
Leonidas
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Leonidas » 25 maja 2017, 15:01

U mnie to bywało różnie - raz były to meble na wymiar a innym razem gotowy zestaw z marketu meblowego. Jedno zawsze było wspólne, że przez ostatnie 20 lat mogłem powiedzieć ze lubuję się w
kategorii "meble nowoczesne" - po prostu na dany moment kupowane meble uchodziły za takie. Jest tak do dziś, więc na przykład najważniejszym punktem mojej kuchni jest nowoczesny stół w takim stylu - http://takemehome.pl/7-stoly-i-biurka
Awatar użytkownika
Atlantic Polska
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Atlantic Polska » 01 sie 2017, 23:35

Na podłodze pokrytej posadzką żywiczną, postawiłbym niedużą wyspę z 1-komorowym zlewem. Jeśli chodzi o kolor systemu meblowego, proponuję zgniło-zielony. Na nim zainstalowany może być nasz ogrzewacz wody Ingenio, który posiada cyfrowe sterowanie.

Obrazek
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: aleksandra1977 » 12 sie 2017, 20:03

Jeśli kuchnia jest mało ustawna to czasem lepiej zdecydować na meble na wymiar. Wtedy można je idealnie dopasować do wymiarów pomieszczenia. Resztę wyposażenia i dekoracje można dobrać samodzielnie. Mi n przykład ostatnio bardzo spodobał się śliczne naklejki na sprzęty z własnego zdjęcia: http://stikero.pl/pol_m_Z-Wlasnego-zdjecia-212.html. Mogą one bardzo ożywić wnętrze i sprawić, że będzie bardziej kolorowe i oryginalne. Do tego zawsze jak nam się taka naklejka znudzi to można ją łatwo wymienić na inną.
Ela78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ela78 » 17 sie 2017, 22:15

No ja zamówiłam na wymiar bo kuchnię mam małą. terasz szukam blatów i zastanawiam się jakie wybrać. Bo bardzo podobają mi się z kamienia. Myślę zainwestować w kamienie naturalne – łatwe w myciu I pielęgnacji , trwałość i oryginalność w jednym . I już nawet znalazłam ciekawe blaty a kamienia na stronie OMM ROCKS http://omm.rocks/kategoria/rodzaje-kami ... -kamienia/ . Co wy myślicie o takich blatach z kamienia ?

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”