Hala przemysłowa, przemysł

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
hanja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:19

Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: hanja » 03 lut 2021, 11:01

Pomocy, kogo zatrudnić do budowy hali? Poszukuję też specjalistów, którzy zajmą się automatyką przemysłową, itp.
globe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sty 2021, 09:51

Re: Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: globe » 04 lut 2021, 09:13

U nas postawieniem hali, generalnym wykonawstwem zajęła się firma TKB-BUD z Siedlec https://www.tkbbud.pl/generalne-wykonaw ... rzemyslowe. To rzetelna firma, mają szeroki zakres usług, w tym także zajmują się budownictwem w zakresie hal i budynków przemysłowych. Spisali się doskonale mają świetnych fachowców, którzy porządnie pracowali, całą budowę zakończyli terminowo, bez żadnego problemu. Dobrze się z nimi dogadaliśmy, zlecenie wykonali w rozsądnej cenie, polecam ich serdecznie.
jak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 11 sty 2021, 13:46

Re: Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: jak » 08 lut 2021, 13:03

U nas projektem budowlanym hali oraz zagospodarowaniem terenu, a także wykonaniem projektów technologicznych i konstrukcyjnych i specjalistycznych instalacji przemysłowych, w tym automatyki przemysłowej, zajęła się firma CuprumPro z Wrocławia http://www.cuprumpro.pl/co-robimy/zakre ... -przemyslu. To rzetelni ludzie, mają szeroki zakres usług, ich oferta projektowa jest kompleksowa. Są profesjonalni w każdym calu, są terminowi, w pełni wywiązali się z umowy i możemy ich jak najbardziej polecić każdemu.
waylon27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2021, 12:09
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: waylon27 » 09 lut 2021, 12:12

Chciałabym zapytać o przetwornice napięcia, które bardzo często wykorzystywane są właśnie w przemyśle, które z nich sprawdziłyby się najlepiej wg Was? Przetwornice prądu stałego wykorzystywane w przemyśle to urządzenia o stabilnym napięciu wyjściowym przy niskim poziomie zakłóceń oraz tętnień. Zastosowanie obejmuje aplikacje wymagające wielonapięciowych systemów zasilania, separowania galwanicznego obwodów oraz stabilizowania napięcia stałego w szerokim zakresie napięć wejściowych.
ikar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:19

Re: Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: ikar » 15 lut 2021, 15:02

Bardzo dobrze, że szukasz rekomendacji, sami zrobiliśmy podobnie, gdy byliśmy na waszym miejscu i to się opłaciło. Jeżeli chodzi modułowe odpylacze workowe typu ODP i JET, które zapewne będą wam potrzebne, to polecam wam produkty firmy Filtrowent International z Borui Nowej https://www.filtrowent.com.pl/nasza-ofe ... e-odp-jet/. One działają niezawodnie, w naszym zakładzie sprawdzają się doskonale, mamy u siebie odpylacze z serii EKO-FILTR, które przystosowane są zarówno dla instalacji działających w systemie nadciśnieniowym jak i podciśnieniowym, więcej o nich przeczytasz na stronie tej firmy. Są w korzystnych cenach i mają naprawdę dobrą jakość.
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: Mermagda0 » 25 lut 2021, 08:48

Jak już tak szukasz wykonawców to i pewnie warto wcześniej pomyśleć o wyposażeniu magazynu, hali. Nie można tak zapomnieć o solidnych regałach magazynowych, taki zakup jest koniecznością. Również i wózki widłowe od Gizo to dobry i korzystny zakup, my jak mieliśmy przed sobą właśnie tego typu zakup to udaliśmy się do nich i przygotowali nam bardzo korzystną ofertę, dobrali idealny sprzęt do naszych wymagań.
nathh123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2021, 17:49

Re: Hala przemysłowa, przemysł

Postautor: nathh123 » 02 kwie 2021, 11:43

Wyposażenie hali warto powierzyć firmie Maglo z Łodzi. Posiadają bogatą ofertę sprzętu magazynowego - wózki widłowe, paleciaki, regały, owijarki, bandownice i wiele wiele innego sprzętu. Sprawdź sobie aktualną ofertę na ich stronie internetowej.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości