Przekąski na urodziny 6latka

PRZEKĄSKI, ZAKĄSKI: pomysły na przekąski na zimno i ciepło, przekąski na imprezę, przyjęcie, przepisy na przekąski na słono i słodko. Pomysły podania i stylizacji przekąsek.
katelia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 maja 2013, 20:33
Lokalizacja: opole

Przekąski na urodziny 6latka

Postautor: katelia1 » 30 wrz 2013, 12:08

Witam, zastanawiam się na kupnem urządzenia do popcornu na urodziny syna (6lat). Mały przepada na tym przysmakiem i postanowiłam mu zrobić niespodziankę. Waham się jednak między dwoma modelami.
Jeden jest tu
Drugi tu
Czy macie podobne urządzenie? Który model byście wybrali?
sakuraja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2013, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sakuraja » 01 paź 2013, 11:40

Płacić 100 zł tylko po to, żeby dziecko miało popcorn na urodziny syna ? Nie uważasz, że to trochę marnotrawienie pieniędzy ? Poza tym jak chcesz już tak bardzo podać popcorn swojemu dziecku to kup taki paczkowany w sklepie, lub po prostu kup ziarenka i wstaw do mikrofali :)
ahahaha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2013, 18:54
Lokalizacja: Łodź

Postautor: ahahaha » 18 lis 2013, 19:22

jeśli kogoś stać, to czemu ma nie kupić takiego urządzenia? ja tam lubię popcorn z mikrofali, ale dla dzieciaków na przyjęciu takie urządzenie może zrobić furorę ;)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Przekąski na urodziny 6latka

Postautor: AinEingarp » 23 maja 2016, 13:44

Z doświadczenia wiem, że takie urządzanie jest beznadziejne. A w normalny sposób przygotujesz popcorn w kilka minut.

Wróć do „PRZEKĄSKI, ZAKĄSKI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość