wyciskarki wolnoobrotowe

DRINKI, NAPOJE, DOMOWE ALKOHOLE: przepisy na drinki i koktajle alkoholowe i bezalkoholowe, podstawy mieszania alkoholi, drinki i koktajle z wódką, whisky, martini, malibu, tequilą, domowe nalewki i wina.
vinci
Forumowicz
Forumowicz

wyciskarki wolnoobrotowe

Postautor: vinci » 29 cze 2016, 12:05

Macie może takie wyciskarki wolnoobrotowe u siebie?
Jakie soki najczęściej wyciskacie nimi? Co Was skłoniło do zakupu?

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: wyciskarki wolnoobrotowe

Postautor: miracle » 30 cze 2016, 15:23

A czemu te wolnoobrotowe są niby lepsze od normalnych?
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 22 lis 2016, 20:11

Wyciskarki wolnoobrotowe nie powodują napowietrzenia soku i sa zdecydowanie lepsze od sokowirówki. Po pierwsze podczas robienia soku w sokowirówce traci się witamin ponieważ na skutek dużych obrotów sok jest napowietrzony i się utlenia. Soki z sokowirówki musze byc spożywane natychmiast po przygotowaniu. Ponadto powstaje dużo odpadów, których już nie można do niczego wykorzystać (no chyba, że macie jakiś pomysł?). Sok z wyciskarki do soków zawiera więcej składników odzywczych i witamin, jest dłużej przydatny do spożycia (nawet dwa dni po przygotowaniu). Dodatkowo niektóre modele (np.wyciskarek Hurom) mozna rozbudowac o akcesoria do robienia musu czy klarownego soku.
suterena
Level 1
Level 1

Postautor: suterena » 05 lut 2017, 09:57

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem takiej wyciskarki. Od wielu osób słyszałam opinie, że to świetna sprawa. Koleżanka nawet poleciła mi takie modele: https://hurom.com.pl/pol_m_Seria_Wszystkie-182.html. Myślę o wyciskarce pionowej bo mam dość małą kuchnię i nie chciałabym, aby zajmowała dużo miejsca. Co sądzicie o takiej opcji?
Majkel90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Majkel90 » 04 sie 2017, 13:04

Akurat to, że wyciskarka wolnoobrotowa jest lepsza od sokowirówki jest świetnie wyjaśnione wyżej, zgadzam się w zupełności. Zastanawia mnie tylko, dlaczego wszyscy tak w te wyciskarki Hurom idą, skoro na przykład Biochef również świetnie działa - chociażby przez to, że ma większy wsad na owoce, dzięki czemu wszystko szybciej się dużo odbywa. Sprawdźcie sobie zresztą parametry techniczne, naprawdę warto.
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 22 sie 2017, 15:49

Jeżeli chodzi o urządzenia, dzięki którym będziemy mogli przyrządzić zdrowe soki polecam wolnoobrotową wyciskarkę do soków marki Exito http://exitopolska.com/ . Zamierzam kupić to urządzenie, ponieważ można dzięki niemu stworzyć naprawdę wartościowe soki pełne witamin które powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi. Co fajne urządzenie jest proste w obsłudze oraz łatwo się go czyści.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 28 sie 2017, 12:19

Szukam właśnie takiej wyciskarki. Ale wszystkie są niestety bardzo drogie.
Adrianna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Adrianna » 16 paź 2017, 10:45

Ja mam urządzenie, które jest sokowirówko - wyciskarką http://www.galerialucznik.pl/product-po ... -INOX.html i powiem Wam, że spisuje się świetnie. Jeśli chodzi o cenę, to wcale nie było takie drogie. W porównaniu do innych wyciskarek cena jest wręcz bardzo korzystna, a soki są naprawdę mocno wyciśnięte z wiórki suche.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 15:19

Często korzystacie z wyciskarek? Opłaca się je kupować czy może jest jakaś alternatywa domowa?
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 13:30

Wyciskarka w domu to dobra rzecz, przydaje się często i przynajmniej ciągle nie pije się soków ze sklepów tylko czasami jakieś zdrowe się wypije :)
jjusti18
Level 1
Level 1

Postautor: jjusti18 » 31 paź 2017, 11:26

Zgadzam się... Sama właśnie planuję zakupić wolnoobrotową wyciskarkę do soków Muke klasy premium. To fajny mały i przydatny zarazem sprzęt do robienia zdrowych soków, koktajli itp. Aktualnie znalazłam fajną ofertę i producenci nawet oferują fajne bonusy takie jak książki z przepisami, czy też bony. Super... Zawsze chciałam mieć takie urządzenie, a teraz będę mogła spełnić swoje marzenie. Dzięki temu urządzeniu zacznę robić zdrowe soki, a te sklepowe sobie podaruje bo i tak człowiek płaci sporo, a nie są ani dobre, ani zdrowe.
KarinaM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KarinaM » 21 lis 2017, 23:04

Ja trafiłam w sieci na całą masę przepisów na zdrowe soki, wręcz bomby witaminowe, które warto pić z rana, dlatego też krąży za mną temat wyciskarki. Widzę, że jest tutaj sporo osób już doświadczonych w temacie domowych soków, dlatego może macie jakieś swoje opinie o tym sprzęcie https://www.eldom.eu/produkt/perfect-ju ... wony-eldom ? Tak właśnie widzę, że odchodzi się już od sokowirówek, które były bardzo popularne kilka lat temu i stawia właśnie na takie sprzęty, które swoją drogą na pewno zajmą mniej miejsca w naszej kuchni.
Mataka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mataka » 18 sty 2018, 14:34

Sporo na rynku jest wyciskarek do soków dlatego tak cięzko jest się zdecydowac która bedzie dla nas najlepsza. Sam fakt , ze się na nią zdecydowalismy jest już dobrym pomysłem bo soki z takiej wyciskarki są bardzo zdrowe. Chyba najlepiej jest zaufać jakiejś sprawdzonej firmie. Z tego co wiem to tutaj https://zdrowywycisk.com/wyciskarki-do-sokow/ , można dostać solidne wyciskarki do soków .Rodzinna firma przykłada wszelkich starań by ich wyciskarki służyły, przez wiele, wiele lat.

Wróć do „DRINKI, NAPOJE, DOMOWE ALKOHOLE”