Tort panna cotta

CIASTA I DESERY: smaczne i sprawdzone przepisy na proste ciasta i desery, przepisy na ciasteczka, pączki, ciasta z orzechami, jabłecznik, szyszki, ciasta drożdżowe, kruche, biszkopty i wiele innych. Desery z owocami na każdą porę roku.
AleTorcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 01 lis 2018, 23:26
Lokalizacja: Tczew
Kontaktowanie:

Tort panna cotta

Postautor: AleTorcik » 02 lis 2018, 00:11

Bardzo elegancki i zaskakujący tort. Możemy udekorować go na wiele sposobów. Przygotowuje się go bardzo szybko, pod warunkiem, że dzień wcześniej upieczemy biszkopt. Zachęcam do wypróbowania przepisu!

Przepis znajduje się na stronie: https://aletorcik.pl/tort-panna-cotta/
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tort panna cotta

Postautor: bella3 » 26 sie 2019, 09:21

ooo o takim torciku jeszcze nie słyszałam. A ze mnie jest łasuch, często jem torty bo u mnie w rodzinie się na wiele okazji zamawia. Nie tylko urodziny, różne rocznice, spotkania ,jubileusze. Znam namiar na sprawdzoną cukiernię gdzie można być pewnym i smaku i wyglądu torcika http://tortyjakmarzenie.pl/Katowice-torty, jak mieszkacie na terenie Śląska to zapisujcie koniecznie. Wiele osób które znam zamawia właśnie u nich, nawet z mniejszych miejscowości i jeżdżą do Rudy Śląskiej sobie odbierają. Mnóstwo gotowych wzorów do wyboru na różne okazje, wykonują też torty na zamówienia indywidualne. Trzeba zamawiać minimum 5 dni wcześniej. Na stronie są opisane smaki. Zdecydowanie na bogato, oryginalne, większość z dodatkiem polewy czekoladowej. Smakują obłędnie, tak że ma się ochotę na więcej.
Hani97
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 12:31

Re: Tort panna cotta

Postautor: Hani97 » 10 wrz 2019, 12:34

Bardzo ładnie wygląda! Chciałabym coś podobnego przygotować na moje urodziny, ale obawiam się, że moje umiejętności kulinarne mi na to nie pozwolą. Zdecydowanie muszę więcej ćwiczyć, ale teraz potrzebuje czegoś pewnego. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji, to dobrą opcją są torty z dostawą warszawa Ja chyba też tak zrobię, bo sama nie dam rady go upiec.
mikolajseo3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:58
Kontaktowanie:

Re: Tort panna cotta

Postautor: mikolajseo3 » 19 gru 2019, 01:43

Wygląda bardzo ładnie, chyba zrobię go na święta!

Zakupomat

Wróć do „CIASTA I DESERY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość