Deser sernikowy z chałwą

CIASTA I DESERY: smaczne i sprawdzone przepisy na proste ciasta i desery, przepisy na ciasteczka, pączki, ciasta z orzechami, jabłecznik, szyszki, ciasta drożdżowe, kruche, biszkopty i wiele innych. Desery z owocami na każdą porę roku.
AleTorcik
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Deser sernikowy z chałwą

Postautor: AleTorcik » 01 lis 2018, 23:52

Staram się robić różnorodne desery, raz orzeźwiające i mało kaloryczne, a czasem pełne kalorii i bardzo słodkie . Taki właśnie jest ten deser. Twarogowy, z przebijającym się smakiem chałwy i białej czekolady. Dzięki dodatkowi ubitych białek nie jest on taki zbity, ma kremową konsystencję. Ten deser zagościł w mojej kuchni po raz pierwszy, ale na pewno zawita jeszcze parę razy, bo był pyszny!

Przepis znajduje się na stronie: https://aletorcik.pl/deser-sernikowy-z-chalwa/

orzel123
Forumowicz
Forumowicz

Re: Deser sernikowy z chałwą

Postautor: orzel123 » 14 sie 2019, 14:40

Dzięki za świetny przepis na deser sernikowy z chałwą - na pewno wkrótce go wykorzystam. Ja z kolei mogę podzielić się z Tobą przepisem na muffiny czekoladowe. Natrafiłem na niego kilka dni temu na tej stronie - https://www.kaufland.pl/przepisy/wyszukiwarka-przepisow/przepis.muffiny-czekoladowe.r_id=PL_321.html. Polecam Ci go, bo bardzo łatwo się powyższe muffinki przyrządza. Jeśli chodzi o czas przygotowania deseru, to będziesz musiał poświęcić na niego około 60 minut. Szczegółowego sposobu przyrządzania nie będę tu pisać, bo masz gotowy - wystarczy, że wejdziesz w powyższy link, który podesłałem. Smacznego! :)
marideas
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marideas » 11 wrz 2019, 10:08

hejka
Asia25
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Asia25 » 19 wrz 2019, 15:03

Jestem ogromną wielbicielką chałwy, więc na pewno skorzystam z tego przepisu :serce:

Wróć do „CIASTA I DESERY”