Co na grila?

DANIA MIĘSNE: dania mięsne obiadowe, wołowina, wieprzowina, piersi z kurczaka, dziczyzna. Propozycje na obiady, kolacje i przyjęcia. Dania pyszne i lekkostrawne dla całej rodziny.
sabinaw
Forumowicz
Forumowicz

Re: Co na grila?

Postautor: sabinaw » 05 cze 2019, 12:10

U mnie najlepiej sprawdzają się marynowane warzywa - cukinia, papryka, cebulka, ziemniak, bakłażan czy nawet pomidory. A dla fanów mięsa zawsze mam przygotowanego kurczaka w kilku marynatach, ewentualnie jakaś karkówka albo w miarę chuda, ale nie sucha kiełbasa. Ale żeby ten znudzony przez wszystkich kurczak czy warzywa miały dobry sma, to warto wiedzieć, co się kupuję. Ja od jakiegoś czasu wybieram warzywa i mięso, które nie mają nic wspólnego z GMO (tu trochę więcej na ten temat http://www.farmio.com/co-to-jest-gmo). Wiem, że czasami trudno jest mieć 100% pewność, że jemy w pełni zdrową żywność, ale jeśli już to warto wybierać coś z wiadomego pochodzenia, bo różnica w smaku jest ogromna, a myślę, że i dla organizmu to dobra inwestycja, nie tylko na teraz, ale przede wszystkim na przyszłość, bo zdrowe odżywianie to jednak ogromna część codziennego dbania o własne zdrowie.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Re: Co na grila?

Postautor: AinEingarp » 10 cze 2019, 14:46

Ja uwielbiam halloumi z grilla! Moglabym je jeść za każdym razem przy okazji takich spotkań.

Wróć do „DANIA MIĘSNE”