Kurczak na kilka sposobów

DANIA MIĘSNE: dania mięsne obiadowe, wołowina, wieprzowina, piersi z kurczaka, dziczyzna. Propozycje na obiady, kolacje i przyjęcia. Dania pyszne i lekkostrawne dla całej rodziny.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Re: Kurczak na kilka sposobów

Postautor: AinEingarp » 03 wrz 2018, 09:48

A kurczak w marynacie piwnej? Jak Wam smakuje?

zwiewna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zwiewna » 06 wrz 2018, 19:17

Widze nawet tutaj ludzie staraja sie co raz to zdrowiej odzywiac. Bardzo mnie to cieszy poniewaz wiekszosc naszej populacji niestety ma w glebokim powazaniu swoje zdrowie. U mnie w domu zazwyczaj tez przygotowuje potrawy oparte na bialym miesie. Od jakiegos czasu zrezygnowalismy z potraw smazonych na glebokim oleju. Gotowane natomiast nie wszystkim domownikom podchodzi wiec rozgladam sie powoli za jakas alternatywa. Lubie przegladac rozmaite blogi kulinarne .. calkiem przypadkiem natknelam sie na garnki rzymskie z gliny - zdjecia pogladowe mozecie zobaczyc tutaj https://www.garneczki.pl/produkty/garnki-rzymskie,385 Bardzo mnie zafascynowal ten temat bo z tego co wyczytalam to ta metoda przyrzadzania miesa siega antycznego Rzymu .. dlatego moze warto by sprawdzic jak to wyglada w praktyce :) Potrawy podobno zachowuja wszystkie swoje wlasciwosci odzywcze oraz witaminy .. co bedzie bardzo korzystne dla nas wszystkich. Przy okazji moglabym zobaczyc jak w takim naczyniu wyjdzie chleb domowej roboty .. dysponujecie moze sprawdzonym przepisem? Z gory dzieki!
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 19 wrz 2018, 11:49

Takie garnki raczej nie są zbyt praktyczne. Ale faktycznie - zdrowsze.

Wróć do „DANIA MIĘSNE”