Restauracje nad morzem

Dobra i smaczna kuchnia, sprawdzone przepisy kulinarne, ciasta, sałatki i inne potrawy
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Restauracje nad morzem

Postautor: bella3 » 01 mar 2019, 18:42

Chwila moment i będzie wiosna i lato, zaczną się wyjazdy i podróże. Jakie macie sprawdzone restauracje nad morzem które warto odwiedzić? na pewno do takich należy http://lavita.kolobrzeg.pl/ w Kołobrzegu. Dania włoskie, desery, również menu przygotowane dla dzieci. Miła atmosfera, przyjazne wnętrze i wspaniała obsługa. Jakie Wy możecie jeszcze polecić? całe wybrzeże wchodzi w grę, w końcu wyjeżdżamy w różne miejsca :)
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Restauracje nad morzem

Postautor: innocent » 07 kwie 2019, 11:16

Jeśli chodzi okolice Rewalu to polecam zajrzeć do Kuchni Wielosmakowej w Trzęsaczu, można naprawdę dobrze zjeść i nie stracić majątku za rachunek. Mają pysznego schabowego i pierogi, przypomniały mi się czasy dzieciństwa jak tam jadłam :)
miska699
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:13

Re: Restauracje nad morzem

Postautor: miska699 » 09 kwie 2019, 08:51

Mnie z morzem najbardziej kojarzą ryby i najczęściej je tam jadam.

_________________________________
esentire.pl
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Restauracje nad morzem

Postautor: ewelina8393 » 08 maja 2019, 14:30

Nad polskim morzem to jest mnóstwo restauracji i jedna stoi obok drugiej, ale takie właśnie jest zapotrzebowanie, jeśli chodzi o posiłki, ponieważ nie każdy decyduje się wykupić je w hotelu. My w tym roku również wybieramy się nad polskie morze i sprawdzamy, jakie restauracje są godne polecenia. W okolicy, w której będziemy nocować znaleźliśmy Kuchnia Wielosmakowa w Trzęsaczu - opinie mają świetne.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Restauracje nad morzem

Postautor: angelika9022 » 08 lip 2019, 10:29

Hmmm... Jeśli mogę Wam coś polecić to restauracja My Fish w Kołobrzegu na pewno zaskoczy się swoją ofertę. Śniadania, obiady, ryby, mięsa, przystawki i wiele, wiele innych. Wybieracie z menu to, co lubicie najbardziej lub to, co chcecie spróbować. Opinie mają świetne i ja się pod nimi podpisuję.

Wróć do „Forum Kulinarne: gotowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość