Gdzie pojechać na ferie?

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
Ada33
Level 1
Level 1

Gdzie pojechać na ferie?

Postautor: Ada33 » 25 sty 2019, 18:10

Jak sądzicie, gdzie przy takiej pięknej, zimowej aurze, warto wybrać się z dziećmi na ferie? Szukam jakichś fajnych inspiracji. Póki co, na blogu arka.turystyka.pl , znalazłam takie propozycje jak Bielsko-Biała, Tarty, ale jeszcze nie do końca jestem przekonana. Możecie mi coś doradzić? :)
barbab
Forumowicz
Forumowicz

Re: Gdzie pojechać na ferie?

Postautor: barbab » 26 sty 2019, 12:10

Na stronie http://cowewroclawiu.pl/narty-jedziemy-w-karkonosze/ masz podane i opisane różne miejscowości w Polsce, w ktorych bez problemu pojeździsz na nartach. My planujemy wybrać się do Polany Jakuszczyckiej. Słyszeliśmy sporo pochlebnych opinii na temat tego miejsca. Jest to dzielnica Szklarskiej Poręby, która słynie przede wszystkim z narciarstwa biegowego. Także jeśli chcecie spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, to będzie to dobry wybór.
kumpel
Level 1
Level 1

Postautor: kumpel » 01 sty 2020, 12:20

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, w jaki sposób lubisz spędzać wolny czas jak i od budżetu jakim na takie ferie dysponujesz. Ja zazwyczaj wypoczywam na sportowo, więc zawsze staram się szukać czegoś pod tym kontem. Zawsze szukam też porządnych sportowych ciuchów, bo jak wiadomo i one się zużywają. Mam swoją sprawdzoną stronę na https://aktywnyturysta.pl , gdzie ubieram siebie i swoją rodzinę. Mają szeroki wybór ciuchów dla pań, panów oraz dzieci.
Vectra34
Level 1
Level 1

Postautor: Vectra34 » 03 sty 2020, 17:28

W tym roku ferie spędzimy z naszymi psami. W związku z tym na stronie https://www.noclegowo.pl/noclegi/krynica-zdroj/ chcemy poszukać czegoś w Krynicy-Zdrój. Widziałam sporo ofert i to w całkiem przyzwoitej cenie. Teraz tylko muszę znaleźć miejsce, gdzie pies, a raczej dwa psy nie będą problematyczne. Tak jak coraz więcej jest miłośników zwierząt, tak coraz więcej przybywa miejsc, gdzie z nimi zawitać można.
Pestka
Level 1
Level 1

Postautor: Pestka » 08 sty 2020, 14:39

Jeśli interesują Was rodzinne ferie w górach to zerknijcie na pakiet ferii oferowany przez ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Hotel jest świetnie przystosowany do pobytu z dziećmi, aktualnie mają bardzo fajne pakiety ferii. W ramach promocji jedno dziecko ma pobyt gratis. W pobliżu hotelu znajdują się stoki narciarskie, można też stąd pojechać do Krakowa czy Wieliczki na zwiedzanie. Naprawde warto bo okolica jest piękna i można ciekawie spędzić czas.
Awatar użytkownika
Waldez
Level 1
Level 1

Postautor: Waldez » 09 sty 2020, 08:52

Ja polecam Zajazd Jurajski w Podlesicach - byliśmy tam w zeszłym roku z dziećmi i w tym roku też się tam wybierzemy.
Paweł77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Paweł77 » 13 sty 2020, 15:26

My jedziemy z Warszawy z Wytwórnią Wypraw do Kopaonik. To Serbia. Trochę mniej typowy kierunek na zimowisko, ale to całkiem niezły kurort i do tego bałkańska atmosfera ;) Maja tam też termy, więc dla każdego coś miłego. A stoki są całkiem fajne z tego co kiedyś widziałem. I wiele tras zjazdowych.
Zdzisiek78
Level 1
Level 1

Postautor: Zdzisiek78 » 16 sty 2020, 10:46

Większość ludzi wybierze góry. Jednak my mamy jeszcze niewielkie dzieciaki i dlatego udamy się na wypoczynek na Mazury. Tam spędzimy kilka dni korzystając z pakietu https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... a-mazurach . Dzięki temu dziewczynki będą miały odrobinę rozrywki, a my skorzystamy ze SPA i innych atrakcji.

Wróć do „Forum Podróży”