Wakacyjne plany

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
DanielaMT77
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wakacyjne plany

Postautor: DanielaMT77 » 27 paź 2019, 10:53

Z doświadczenia wiem, że najlepiej będzie znacznie wcześniej zabrać się za organizacje wakacyjnego wypadu. Na pewno oszczędzicie sobie sporo nerwów, ale także i zaoszczędzicie na kosztach wyprawy. Najważniejsze jest to w kontekście załatwienia taniego przelotu. Szukanie okazyjnych cen na lot samolotem nie jest takie proste i nie da się tego jednym zdaniem opisać, ale na pewno robienie tego wcześniej będzie dla was korzystne. Sprawdźcie sobie tu ofertę od popularnych British Airways a także i innych w portalu Esky. Powinno to być dla was łatwe i korzystne.
Nickel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Nickel » 31 gru 2019, 01:29

Ja uderzam w tym roku nad polskie morze, po dłuższej przerwie, ale mam okazję odwiedzić hotel spa mielno z czego skwapliwie zamierzam z żona skorzystać. Podobno piękne miejsce, blisko plaży i lasów.
Zdzisiek78
Level 1
Level 1

Postautor: Zdzisiek78 » 10 sty 2020, 09:39

Moje plany urlopowe na ten rok, odbiegają od popularnych wyjazdów do Hiszpanii, Chorwacji czy Tunezji. Mi marzy się Kaukaz i Azerbejżan. To właśnie tam w historycznym centrum miasta Baku znajduje się budynek Rady Miejskiej zaprojektowany przez Polaka Józefa Gosławskiego https://polonika.pl/polonik-tygodnia/bu ... iej-w-baku . Okazuje się, że Warszawa i Baku mają ze sobą sporo wspólnego.

Wróć do „Forum Podróży”