Jak znaleźć wolontariat w podróży? - przeżyj przygodę w Azji/Afryce/Ameryce!

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
iSkylark
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 10 mar 2017, 10:01

Jak znaleźć wolontariat w podróży? - przeżyj przygodę w Azji/Afryce/Ameryce!

Postautor: iSkylark » 15 mar 2017, 04:15

Świetnym sposobem na tanie podróżowanie jest znalezienie darmowego wolontariatu w miejscu które nas interesuje. Podczas takiego wolontariatu, zazwyczaj nasz gospodarz zapewnia nam jedzenie oraz zakwaterowanie i nic nas to nie kosztuje. W zamian za to, musimy zwykle pracować przez kilka godzin dziennie (4h czasem mniej czasem więcej). Prace możemy wykonywać różne - uczyć angielskiego, wypasać owce, opiekować się słoniami, pracować na plantacji kukurydzy czy cokolwiek innego. Jak znaleźć wolontariat w podróży?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Jak znaleźć wolontariat w podróży? - przeżyj przygodę w Azji/Afryce/Ameryce!

Postautor: miracle » 21 mar 2017, 10:34

Sama chętnie wyjechałabym na jakiś wolontariat.
natka29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2017, 10:20

Re: Jak znaleźć wolontariat w podróży? - przeżyj przygodę w Azji/Afryce/Ameryce!

Postautor: natka29 » 16 maja 2017, 09:19

Jestem właśnie na etapie szukania najlepszego wolontariatu dla siebie. Planuję wyjazd do Azji. Nie wiem jednak do końca jak się przygotować do takiego wyjazdu. Co z ubezpieczeniem? Ile gotówki zabrać? jakie szczepienia wykonać i kiedy? Właściwie to ten ostatni aspekt jest teraz dla mnie najwazniejszy (i moich rodziców ;)) Szukam jakiejś dobrej poradni podróży. Jestem z Poznania i trafiłam na ofertę Certusa i wydaje się bardzo sensowna. Czy ma ktoś jakieś wskazówki na co powinnam zwracac uwagę szukając lekarza specjalisty w tej dziedzinie?

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość