Krótki, weekendowy wyjazd

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
verka175
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2016, 15:26

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: verka175 » 17 wrz 2016, 15:29

Ja na krótki, ale i długi wyjazd też mogę Wam polecić NoNameLuxury Hotel&SPA: nonameluxuryhotelspa.com . Jest to hotel ze SPa, w którym można dobrze odpocząć, zrelaksować się i zrobić coś dla swojej urody. Do tego domowa i pyszna kuchnia. Hotel ten znajduje się w Małopolsce w miejscowości Łapsze Niżne. Spędziłam tam tydzień i było naprawdę super.
kasia033
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2016, 16:18

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: kasia033 » 17 wrz 2016, 16:36

najlepiej do Zakopanego- nic tak nie uszczęsliwia jak słoneczny weekend w górach! :)
antka142
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2016, 19:05

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: antka142 » 22 wrz 2016, 19:07

Na krótki wyjazd, mogę polecić miejscowość, w której byłam tego lata na wakacjach, a było to w: Rymanów Zdrój noclegi . Spędziłam tam dziesięć dni i naprawdę wypoczęłam, a dokładnie jest to Pensjonat Szajna SPA. Pokoje z ładnymi widokami przez okno, komfortowe i przestronne. Natomiast najbardziej podobało mi się to, że przy pensjonacie znajduje się SPA z basenem i jacuzzi, z którego może każdy korzystać. Są różne zabiegi i masaże. Poza tym jest możliwość wypożyczenia rowerów czy zorganizowania jakiejś wycieczki. Wakacje były udane i na pewno kiedyś tam powrócę.
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: Szulska » 05 paź 2016, 23:19

A ja proponuję Wrocław. Tam jest naprawdę cudnie! Rynek wroclawski zrobił na mnie olbrzymie wrażenie, zresztą nie tylko on! Każdy powinien to miasto kiedyś zobaczyć!
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: rybka » 30 paź 2016, 22:34

W takie krótkie weekendy warto organizować wyjazdy by poznawać polskie miasta. Właśnie ostatnio z przyjaciółką byłyśmy na takim weekendowym wypadzie zwiedzać Poznań i okolice. Zatrzymałyśmy się w Art Hostel, który ma idealną lokalizację w centrum miasta. Wszędzie stąd miałyśmy blisko. Wynajęłyśmy pokój dwuosobowy, który okazał się ładny, a przede wszystkim czysty. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi jak również możliwość skorzystania z żelazka i deski do prasowania znacznie ułatwiło nam życie. Miłym zaskoczeniem była możliwość zrobienia sobie kawy i herbaty o każdej porze dnia. Miło wspominam naszą ostatnią wyprawę, a Poznań i ościenne miejscowości jak np. Kórnik czy Rogalin warte są odwiedzenia.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: trylogia » 18 lis 2016, 15:10

Na krótki, weekendowy wypad najlepiej wybrać góry. Tam można spędzić czas zarówno aktywnie, jak i biernie, jeśli wybierze się nocleg np. ze SPA. Zobaczcie ekskluzywne hotele w górach opisane na maxmag.pl/ekskluzywne-hotele-w-gorach-ale-w-rozsadnej-cenie. W takich miejscach można świetnie wypocząć. W dodatku są położone w bardzo malowniczych miejscach.
holia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 07 gru 2016, 11:59

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: holia » 07 gru 2016, 12:04

Ja z reguły sama organizuję weekendy, jak tylko złapię jakieś promocyjne loty czy autobusy :) Potem tylko rezerwuję nocleg na bookaparcie czy bookingu i odliczać czas do wyjazdu ;)
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 22 lis 2016, 08:22

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: Arturoo » 08 gru 2016, 10:48

Ja jestem świeżo po spędzonym mile weekendzie w Hotelu Imperium w Świlczy. Wszystko na najwyższym poziomie, szkoda że praca nie pozwala mi na częstsze wyjazdy bo było świetnie. Zrelaksowałem się i odpocząłem, a żona skorzystała z oferty pobliskiego SPA. Łatwo dojechać, bo to zaraz obok Głównej drogi, ale wrzucam link do ich strony, z wskazówkami dojazdu: http://www.imperiumrzeszow.pl
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: Kloda345 » 11 sty 2017, 11:46

Jak na krótki wypad, to do jednego z hostel krakau. Przykładem takiego miejsca może być http://hostelrynek7.pl/en_,hostel.php . Kraków górą:)
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: pawelek34 » 18 sty 2017, 14:32

Ja zawsze w takich momentach decyduje się na SPA. Kocham takie momenty :) Polecam wszystkim tą stronę, gdzie można znaleźć naprawdę fajne miejsca http://www.polskiespa.com.pl/
aniaola37
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 10 gru 2016, 14:53

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: aniaola37 » 20 sty 2017, 17:44

Lubię zrobić sobie wypad do Płońska :) mam tam miejsce, w którym mogę odpocząć i nabrać sił - noclegi Płońsk :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: Arkadiusz1 » 19 cze 2017, 10:05

Super pomysł! Ja sam lubię podczas wakacji urządzać sobie wycieczki rowerowe z rodziną. Bardzo przyjemną rzeczą jest zwiedzanie nowych miejsc właśnie w ten sposób. Osobiście polecam Wam zwiedzić w ten sposób Kujawy. Na pewno się Wam spodoba. Wiem, że wiele osób obawia się transportu rowerów na taką odległość. Miałem tak samo, ale dużo wyjaśniło mi się po artykule http://portal.bikeworld.pl/artykul/pora ... owy_wybrac Przeczytajcie go i możecie śmiało ruszać na szlak!
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: Dzennika5 » 18 lip 2017, 11:46

Jeżeli jesteście miłośnikami takich wyjazdów to koniecznie zainwestujcie w motocykl! Dzieki tej maszynie bedziecie wyjezdzac gdy tylko bedzie pogoda na zewnątrz. My już jesteśmy takimi wprawionymi motocyklistami z mezem ze jezdzimy co chwile na zloty. Ostatnio wymienialismy motor w salonie http://motohangar.pl/ teraz mamy piekne kawasaki :)
oliwkanowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:13

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: oliwkanowak » 24 lip 2017, 11:19

Właśnie planuję wypad na weekend i szukam noclegu w Łodzi. Słyszałam, że w wakacje dużo się tam dzieje, miasto jest piękne, więc chciałabym je odwiedzić, nigdy tam nie byłam. Czytałam dużo pozytywnych opinii o hotelu http://www.hotel-boss.pl/. Może ktoś z Was tam był? Możecie doradzić mi też co warto zwiedzić w Łodzi? Dziękuję!
Peskow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2017, 08:27

Re: Krótki, weekendowy wyjazd

Postautor: Peskow » 25 lip 2017, 08:29

Fajnie jest wyjechać nad jezioro i wynająć domek :) Oczywiście, jeśli pogoda dopisuje... Ale w takim razie można znaleźć taki ośrodek, który ma halę sportową albo nawet basen w środku :P
________________________________________________________
www.Pestkownica.com.pl

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość