Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
fiolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:07
Lokalizacja: niebo

Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Postautor: fiolka » 19 mar 2013, 01:46

W czerwcu planujemy z chłopakiem wczasy gdzieś nad wodą. W zeszłym roku byliśmy nad morzem, ale to nie mój klimat. Za dużo ludzi, na plaży nie ma gdzie nogi postawić, do tego wszystkiego niezbyt ciepła woda. Dlatego w tym roku postanowiliśmy pojechać gdzieś nad jezioro. Pewnie uderzymy na Mazury, tylko jeszcze nie wiem gdzie dokładnie. Znacie jakieś fajne ośrodki wypoczynkowe na Mazurach?
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Postautor: innocent » 20 mar 2013, 16:09

Dołączę się do pytania, bowiem też chcę się wybrać w tym roku na Mazury, a nie mam obeznania jeśli chodzi o ciekawe miejsca oraz ośrodki. Jeśli macie namiary na jakieś fajne domki leżące blisko jeziora to byłabym wdzięczna :)
żabieoko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:53
Lokalizacja: Kraków

Postautor: żabieoko » 21 mar 2013, 14:37

klasa88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2013, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: klasa88 » 21 mar 2013, 18:43

Nie słyszałam jeszcze o tym miejscu!A pod domkiem jestem co roku,że tak się wyrażę:) Kto wie,może w tym roku namówię znajomych i pojedziemy tam.Na Zalesiu kiedyś byłam ale w celach zawodowych,także nie zdążyłam popływać:)
Meri
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2012, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Meri » 21 mar 2013, 20:50

Wygląda interesująco, chociaż czasem nie wiem czy nie będę tęsknić za miejskim zgiełkiem gdybym w takie miejsce się udał :D, no nic hehe miejsce warte polecenia, przynajmniej po wszelkich waszych opisach :D
JackJenny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2013, 11:49
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JackJenny » 16 kwie 2013, 14:08

A nie myślałaś może o jakimś mniejszym jeziorku? Ja byłem 2 lata temu w Sudetach :) jednocześnie góry i jezioro czyli jak dla mnie ideał. Nie byłem nigdy na Mazurach ale spokojnie mogę polecić Sudety niestety nie pamiętam nazwy miejscowości. Jak znajdę to tutaj dopiszę.
peribani
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2013, 10:07
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: peribani » 18 kwie 2013, 15:27

Ja jednak zdecyduje się na Mazury. Jednak nie na darmo nazywa się mazury krainą jezior ;)
paulinapolska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2013, 15:13
Lokalizacja: Kielce

Postautor: paulinapolska » 07 maja 2013, 15:54

Ja z pewnością też wybiorę się nad cieplutką wodę w końcówce czerwca. Dajcie jakies namiary fajnych i w miarę tanich miejsc.
Zastanawiam się nad kursem języka angielskiego Angloville- Angielska Wioska.
Słyszałam, ze sa nieźli
Angielski należy szlifować, jednak tak jak wy priorytetem jest dla mnie wypoczynek :):)nad cieplutką wodą.
Jeśli uda mi się zrealizować 2 sprawy to będę wielka :)
szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 10 maja 2013, 14:48

A ja muszę się przyznać, że jeszcze nigdy nie byłam na Mazurach!!! Mam nadzieje, ze kiedyś uda mi się tam zawitać
Karolcia82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 paź 2013, 14:54
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Karolcia82 » 13 lis 2013, 22:33

Tehnarts
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2015, 08:48

Re: Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Postautor: Tehnarts » 02 gru 2015, 08:50

Ja polecam - rewal domki letniskowe nad morzem do których jeżdżę sobie co roku nad morze bardzo fajna opcja dużo ciekawych miejsc blisko do morza nie ma takich tłumów idealnie tam jest.
wero2k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:09

Re: Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Postautor: wero2k » 07 mar 2018, 10:35

Polecam okolice Iławy oraz jej północne rejony. Ceny o wiele bardziej konkurencyjne niż w Suwałkach albo nad Śniardwami. Zresztą i tak ceny o wiele mniejsze niż nad polskim Bałtykiem.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Postautor: Ela78 » 19 kwie 2018, 09:02

Jak dla mnie jednak królują zagraniczne kierunki, teraz już te oferty naprawdę nie są drogie, a z drugiej strony pewność pogody znacznie większa niż u nas, mamy już zaplanowane wczasy w Dominikanie pogoda bywa tam piękna w miesiącu sierpień. Od wielu osób słyszałam, że śmiało można wybrać się tam z małymi dziećmi. Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie na takie wczasy, bo takie chwile zapamiętuje się na długo.
Ewela10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2018, 15:19

Re: Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Postautor: Ewela10 » 22 maja 2018, 15:20

Jeśli posiadasz przedsiębiorstwo i chcesz zrealizować szkolenia czy zaaranżować konferencję to kapitalną alternatywą jest bernardynka. Jest to też ośrodek wypoczynkowy, gdzie w pełni możesz zrelaksować się lub pojechać z familią na wczasy. Ja skorzystałam z szyku tego miejsca. Było fenomenalnie. Rekomenduję domki ślesin.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Czerwiec - wczasy nad jeziorem

Postautor: Ela78 » 08 paź 2018, 16:44

Ja co roku spędzałam wczasy nad Polskim morzem albo w górach. W tym roku postanowiłam że pojadę z mężem gdzieś za granicę. Może kiedyś nie być okazji więc chciałam pozwiedzać inne kraje. Myslałam nad Bułgarią. Moja znajoma była w tym roku w Bułgarii i wróciła zadowolona, a zdjęcia obejrzałam i jest tam pięknie. Poszukałam ofert i chyba znalazłam to czego szukam https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... lgaria.htm . Myślicie że już powinnam wykupic wczasy ?

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość