Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
Migotka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2016, 09:33

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: Migotka » 27 mar 2017, 14:39

Ja w tym roku spędzam wakacje aktynie pod żaglem :) Znalazłam czarter jachtów Chorwacja , porobiłam rezerwacje i w czerwcu wyruszam na przygodę z moimi przyjaciółmi.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: Arkadiusz1 » 29 mar 2017, 09:32

Tak, czartery jachtów to genialne rozwiązanie na każde wakacje. Ja widziałem ofertę z http://www.globtourist.com/czartery-niemcy.html i sam zastanawiam się nad tym, by z niej skorzystać. Słyszałem opinie wielu osób, które bardzo zachwalają takie wyjazdy. Chyba nadszedł czas, by z nich skorzystać :)
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: pawelek34 » 30 mar 2017, 11:10

Wiecie, to indywidualna kwestia, ale Indiami byłam rozczarowana, o wiele fajniejsza była Sri Lanka. :) Teraz lecę do Tajlandii i Kambodży. :)
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: saraa » 07 kwie 2017, 07:36

Chciałabym sie kiedyś wybrac do Indii. Wydają mi sie pieknym i egzotycznym krajem. Jednak orientowałam się w cenie biletów lotniczych i tanio niestety nie jest ;) Tka wiec nie wiem kiedy będe w stanie sobie na taki wyjazd pozwolic.

Na razie wszystko zostaje w sferze marzeń. Czytam sobie jednak o tym, że kraj ten ma niesamowicie wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia:
http://www.travelin.pl/panstwo/indie

Może ktoś z Was ogólnie był i opisze swoje doświadczenia?
Obrazek
toma001
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:46

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: toma001 » 11 kwie 2017, 12:53

Jakoś Indie do mnie nie przemawiają, wole chyba wybrać jakiś bardziej bezpieczny kierunek - myślę o Kubie, Meksyku a jeśli będzie więcej pieniędzy to moim marzeniem są Malediwy... Ale na to muszę pozbierać jeszcze trochę ...
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: quadrat » 31 maja 2017, 19:38

dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: dusia » 23 cze 2017, 12:45

Szczerze mówiąc marzę o takiej podróży do Indii i generalnie w tamtym kierunku. Ale to na razie nie na moją kieszeń niestety. A przy okazji wydatków to jak wyglądają Wasze wakacyjne wydatki ? Zgadzacie się z wynikami wakacyjnego Barometru grupy Ferratum https://www.ferratum.pl/blog/2017/06/01/wyniki-wakacyjnego-barometru-ferratum ? Ja planuję wydać podobną ilość gotówki jak w latach ubiegłych :)
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: pawi » 24 cze 2017, 12:36

A ja proponuję polskie morze, jest wiele pięknych miejscu, takich jak http://nadmorskaoaza.pl/ nigdy bym nie powiedziała, że jest to polskie morze, wygląda bardzo luksusowo i jest wiele atrakcji.
brygdus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2017, 14:19

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: brygdus » 26 cze 2017, 14:25

Indie super pomysł, ale za mną chodzi ciągle Gruzji. Ostatnio czytałem o lodowcu Gergeti i ścieżce wojennej (podrzucam artykuł, może kogoś zainteresuje: http://jarzabki.pl/wedrowka-cminda-sameba-oraz-lodowiec-gergeti/) i jestem zafascynowany Kaukazem. Pochodzić po takich górach to dopiero coś :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: kitka66 » 28 cze 2017, 10:54

A co powiecie na Seszele ? Nigdy nie byłam tak daleko poza granicami Polski ale od zawsze interesowałam się historią i kulturą tego regionu.
Marzą mi się takie wakacje Seszele. Macie jakieś doświadczenia związane z podróżami w tamten region ? Na co zwracać szczególną uwagę ? Jak się przygotować ? Moja znajoma podróżowała już z DreamGo i bardzo sobie chwali całą organizację podróży :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: monikabert90 » 03 sie 2017, 11:04

Ja w tym roku wyjeżdżam za granicę, konkretniej do Chorwacji ;) Wszystko jest już prawie dopięte na ostatni guzik, jedyne co pozostało, to muszę załatwić jakiś nocleg dla psa, bo niestety nie mogę go zabrać ze sobą :( Znajoma podpowiedziała mi, że mogę go zostawić w hotelu dla psów i podała namiary na Pensjonat "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Psy mają tam fachową opiekę i boksy z klimatyzacją. Czy korzystaliście kiedyś z takich usług? Warto?
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 13:16

Koleżanka z liceum była w Indiach. Świetne miejsce. Jak pokazała mi zdjęcia, to stwierdziłem, że muszę tam jechać! Coś niesamowitego :D
Tylko trochę przygotowań będzie przed taką podróżą. :(
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: ewelina8393 » 29 sty 2018, 10:46

Ja w tym roku zaszaleję, ale trochę szybciej niż w sezonie letnim! W marcu wybieramy się na wakacje pod tytułem "Rejs Dominika". Pięknie to brzmi i już naprawdę nie mogę się doczekać. To taka mała niespodzianka dla mnie na rocznicę ślubu. Wiem, że mąż znalazł ofertę na stronie podrozeirejsy.pl. Marzec coraz bliżej, więc powoli odliczam dni i przygotowuję się do wyjazdu.
Sandera
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:20

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: Sandera » 30 sty 2018, 14:38

Indie brzmią naprawdę nieźle, kto wie, może kiedyś? Na razie trochę za drogo, więc wybiorę ośrodki wczasowe nad naszym morzem http://solaris.turystyka.pl/osrodek-wczasowy. Domki mam już w tym ośrodku wypróbowane, więc wiem, na co wydaję pieniądze :) Dla aktywnych boiska i korty no i oczywiście fajny bar :)
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Gdzie na wakacje? Może do Indii?

Postautor: Grig » 22 mar 2018, 11:47

Na wakacje najlepsze Polska :) I zrzucic parę kilo można wybierając wczasy odchudzające

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość