Zimowe wakacje w górach

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
tapels
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2018, 11:03

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: tapels » 20 cze 2018, 11:03

myślę, że nie ma to jak spędzić przerwę zimową w Zakopanem :)
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: huteran » 21 cze 2018, 09:34

Pomysł super, tylko trzeba dobrze zorganizwoać dojazd. Jazda w góry autem jest ciężka, a zimą według mnie jest totalną abstrakcją. Lepiej pojechać pociągiem, a na dworzec taksówką https://itaxi.pl/. To najwygodniejsze rozwiązanie ;)
filipinka888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2018, 21:44

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: filipinka888 » 05 lut 2019, 18:01

U nas zawsze sprawdzają się wyjazdy zimowe w góry zagraniczne. Każdy z nas lubi właśnie takie propozycje i one sprawdzają się najlepiej jak się jest aktywnym i lubi ruch, nie warto do czegoś się zmuszać, ale warto próbować różnorodnych propozycji.
kosm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2019, 09:59

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: kosm » 17 kwie 2019, 14:14

U nas to już tradycja i co roku jeździmy na ferie w Tatry. Bardzo nam się tam pogoda, a do tego jest gdzie jeździć na nartach, więc zawsze wszyscy są zadowoleni.
Podróżnik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 08:09

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: Podróżnik » 19 kwie 2019, 08:20

Niezależnie od tego gdzie wybieracie się na ferie: czy będą to podróżne dalekie czy w okoliczne strony z dziećmi polecam przed zaopatrzyć się w niezbędne dodatki. Sklep z akcesoriami podróżniczymi dla dzieci TULOKO ma ciekawe gadżety. Nam pomogły przetrwać podróż przez całą Polskę. Zdecydowaliśmy się na organizer podróżnika, ponieważ nasz syn lubi oglądać bajki podczas jazdy. Posada on miejsce na tablet, dzięki czemu dziecko może siedzieć w wygodnej pozycji. Jeśli jeszcze nie znacie marki polecam wypróbować. :D
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: Winnin » 22 kwie 2019, 13:10

No wypady zimowe w gory to super sprawa!! Ale warto sie do nich dobrze przygotowac - nie tylko, jesli chodzi o sprzet narciarski czy deski itp - ale takze auto. Warto pomyslec o lancuchach na kola oraz o jakims bagazniki na sprzet narciarski, aby nie miec go upchanego w aucie (co jest przeciez bardzo grozne podczas jazdy). Wszystko to, i duzo, duzo więcej mozna kupic np w sklepie ebagaznik.pl - maja teraz nawet jakies promocje, jakby co:)
Kordi33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 18 mar 2019, 09:02

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: Kordi33 » 23 maja 2019, 10:32

Polecam zajrzeć równiez na bloga http://bractwozelazny.pl - jest to blog związany z turystyką i podróżami :)
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: niebieskiorzel » 25 lis 2019, 21:20

Też uwielbiam zimowe wakacje :D O wiele bardziej niż te zwykłe. Dlatego bardzo często biorę urlop w pracy i jedziemy całą rodzinę do hotelu w górach. Najczęściej wybieramy https://www.redyk.pl/ferie-w-gorach , bo to naprawdę piękny i malowniczo położony obiekt. Ferie w dziećmi są tam naprawdę świetne i zawsze polecamy wszystkim znajomym :D My z żoną zawsze sobie odpoczywamy a dzieciaki bawią się i jeżdżą na nartach pod okiem instruktora.
Doris1237
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2019, 14:56

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: Doris1237 » 13 gru 2019, 15:52

Góry rulez!!! Ja nie mam co prawda swojego sprzętu, ale wypożyczam i biegówki to w moim przypadku jest to. Ostatnio nart szukałam przez portal branży wynajmu OSHARE - https://oshare.pl/183-narty-i-snowboard ;) Polecam - szybko i wygodnie.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: lotta » 16 sty 2020, 22:33

Jeśli planujecie jechać na narty to koniecznie rozważcie Czorsztyn Ski Kluszkowice https://www.czorsztyn-ski.com.pl/ ! Byłam tam rok temu pierwszy raz i absolutnie się zakochałam w tej okolicy":) Trasy naprawdę dobrze przygotowane, fajna infrastruktura. Wieczorem tez jest co robic, bo hotel wchodzący w skład tego kompleksu narciarskiego ma super SPA!
swietlik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:53

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: swietlik » 04 wrz 2020, 09:51

fajne miejsca i szlaki na zimowe wyprawy górskie - polećcie coś
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Zimowe wakacje w górach

Postautor: eduardo77 » 11 paź 2021, 21:57

My planujemy przerwę zimową spędzić w Kaniówka Ski Resort w Białce Tatrzańskiej, siostra była tam zimą i bardzo zachwalała. W pobliżu obiektu znajdują się wyciągi stoku Kaniówka, także to doskonałe miejsce dla narciarzy. Jest tam też możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, sauny suchej, łaźni parowej czy jacuzzi, sala kominkowa ze stołem bilardowym, no i ośrodek wypoczynkowy oferuje też zniżki do pobliskich term i zniżki do wypożyczalni sprzętu narciarskiego, zatem jak sami widzicie możliwości aktywnego spędzania czasu jak i opcji relaksu jest tam sporo.

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość