Wczasy za złotówkę

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Wczasy za złotówkę

Postautor: abrakadabra » 18 gru 2012, 00:57

Wczasy za złotówkę

Volve, ID artykułu: 26321 / 5295

Bilety lotnicze za złotówkę to bardzo częsta oferta linii Ryanair. Najtańszy, niskobudżetowy przewoźnik wciąż zachwyca nas promocjami. Pasażerowie planujący wczasy od września do grudnia mogą swobodnie przeglądać oferty irlandzkich linii.

Dla wielu klientów ta cena wydaje się być niewyobrażalna, jednak właśnie tak tanio polecimy z Ryanairem do Cork, Oslo, Sztokholmu czy Mediolanu. Tanie loty możliwe są z wielu portów lotniczych w Polsce, między innymi Krakowa, Wrocławia, Gdańska czy Poznania. Oczywiście najlepiej latać tylko z bagażem podręcznym, dodatkowe walizkę będą płatne. Na stronie linii lotniczej warto zabukować także hotele lub transfer z lotniska. Tani przelot pozwoli nam na lepsze warunki podczas pobytu na wakacjach. Dzięki tej atrakcyjnej ofercie jesień i zima z Ryanairem będzie równie słoneczna jak lato.

Ryanair

Oferuje sporo połączeń w wakacyjnym last minut. Już za kilkanaście złotych polecimy do Grecji, Portugalii a także kupimy bilety lotnicze do Paryża. Ryanair korzysta z mniejszych lotnisk, przez co oferuje tak tanie i opłacalne loty.

Irlandzki przewoźnik wciąż ma do zaproponowania coś ciekawego. Mimo bogatej, już istniejącej siatki połączeń Ryanair otwiera nowe połączenia. Hitem i nowością będzie lot z Gdańska do Manchesteru. Tanie loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, a pierwszy z nich odbędzie się już 1 listopada. Nowa desygnacja ma zastąpić połączenie do Birmingham, które nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem. Dzięki ofertom tanich linii lotniczych a także siatce połączeń Eurolotu port lotniczy w Gdańsku również w tym roku znacznie zyskał na popularności.

Ryanair i Wizz Air

Zmniejszają sukcesywnie loty do Hiszpanii. Sytuacje powodują zbyt duże opłaty lotniskowe, które wpływają na zwiększenie cen za bilety lotnicze. Dlatego przedstawiciele taniego latania zamieniają połączenia z Hiszpanią na inne kierunki, dzięki którym będą mogli pasażerom zaoferować ciekawe promocje. Hiszpania zawsze byłą ciekawym kierunkiem w czasie letnich wczasów, gdyż kryje w sobie wiele pięknych miejsc. Jeśli jednak rząd nie zmniejszy opłat lotniskowych będziemy mogli na tych kierunkach liczyć głównie na regularnych przewoźników.

Źródło informacji: BiletyRyanair.com
kubasa1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2012, 13:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: kubasa1 » 27 gru 2012, 13:29

NIestety nie jest to realne a szkoda:)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 02 sty 2013, 10:19

No właśnie...zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. ZAWSZE jest jakiś haczyk, bo przecież nikt nie ma w tym żadnego interesu, żeby pozwolić nam latać za darmo :P
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Wczasy za złotówkę

Postautor: lolipop1234 » 20 lut 2019, 20:14

Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Wczasy za złotówkę

Postautor: Ela78 » 29 kwie 2019, 10:09

No może się trafiają takie okazje cenowe, ale to rzeczywiście trzeba szukać ofert i być na bieżąco z takimi informacjami gdzie szukać. My co roku wyjeżdzamy gdzieś za granice na wakacje, zwiedzamy wypoczywamy. Ostatnio nas zainteresowały wycieczki gruzja jeszcze nie bylismy w tym kraju, trochę w necie poczytałam co warto tam zwiedzić, i chyba się skusimy.
dexter27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2018, 19:19

Re: Wczasy za złotówkę

Postautor: dexter27 » 10 maja 2019, 06:57

Zdarza się trafić tanie połączenie lotnicze, ale u mnie takie podróżowanie zdecydowanie odpada, bo to przeważnie okazje last minute. Mam żonę i dwie córki - nie wyrobią się z pakowaniem. Po drugie najmłodsza bardzo przeżywała pierwszy lot i na razie chcemy jej tego oszczędzić. Dlatego w tym roku zabieram swoje dziewczyny w miesięczną podróż życia po Europie kamperem https://kampery-wynajem.pl/ Po przeliczeniach wyjdzie o wiele taniej niż z biurem podróży, a sami decydujemy co, gdzie i kiedy! Wolność i przygoda. Sam kamper w pełni wyposażony, powiedziałbym, że nawet luksusowo! Mam dość wybredne dziewczyny. Byle czym by nie pojechały ;)
Sebastian1578
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2016, 08:42

Re: Wczasy za złotówkę

Postautor: Sebastian1578 » 26 sie 2019, 22:06

Ja tam wolę podróżować kamperem. Latanie nie jest dla mnie. Jadąc mogę sporo zwiedzić. Dodatkowo zawsze można się zatrzymać w dowolnym miejscu. Fajne ciekawostki na temat podróżowania kamperami można znaleźć tutaj http://wynajem-kampera.pl/aktualnosci/. Koniecznie zobaczcie.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Wczasy za złotówkę

Postautor: niebieskiorzel » 02 paź 2019, 12:42

Jeśli chcecie lecieć z ryanair to od razy podam Wam link do https://delayfix.com/linia-lotnicza/ryanair. Gdyby nie ta firma to mielibyśmy spory kłopot z uzyskaniem odszkodowania za opóźnienie. Z góry mówię, że nie twierdzę, że ryanair cały czas się spóźnia, jednak ostatnia sytuacja była dla mnie sporą przestrogą.
rosalinda52
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2019, 23:04

Re: Wczasy za złotówkę

Postautor: rosalinda52 » 05 paź 2019, 23:09

Co sądzicie o wczasach w Tajlandii ?

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość