Sylwester - gdzie?

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: dyskutantka » 16 gru 2013, 23:48

No, nie koniecznie z góralami, bo jak góral wypije za dużo i ktoś mu nadepnie na odcisk to ciupagi fruwają,że hej. Ja mówię o zabawie w górach w swoim własnym gronie,gdzieś w dawniejszych Ośrodkach Wczasowych. Kiedyś sama jeździłam do Szczawnicy , to było coś pięknego. Zima w pełni,mróz, o północy kulig, potem ognisko i pieczenie barana. Super sprawa.
fantbi.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 0
Rejestracja: 09 sie 2020, 10:51

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: fantbi.pl » 17 gru 2013, 08:48

My w tym roku sami w domu spędzimy.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: dyskutantka » 17 gru 2013, 15:08

Podobnie jak i ja, czasem warto odpocząć od gwaru, zbędnego wydatku,a w czterech ścianach i ścisłym gronie można także bawić się wyśmienicie,a straci się czasami tyle samo,co i na sali. ;)
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: abrakadabra » 18 gru 2013, 14:51

w tym roku niestety sylwester na Polsacie hehe ;( kto spędza podobnie ręka w górę (dla pocieszenia) ;)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: dyskutantka » 18 gru 2013, 15:31

Ja już dawno tę rękę podniosłam hi hi hi - wow.. ale nie tylko na Polsacie,bo i na TVP2 i na innych programach też będzie się działo, oj będzie ;) :hurra: :super:
Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: Piotr30 » 10 paź 2016, 12:43

Wracam do tematu, bo jego aktualność powoli znów się zbliża. Jak to u Was jest w tym roku? Bo my zapewne znów spędzimy Sylwestra w domu z całą rodziną. No, chyba, że dziadkowie wezmą do siebie na wieś dzieci, to wtedy będziemy mogli pozwolić sobie na jakiś bal i wyjątkowy nocleg w tego typu apartamencie :)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: dyskutantka » 12 paź 2016, 10:50

Swego czasu Sylwester był dużo ciekawszy niż dzisiaj,czasami lepiej zorganizować Sylwestra w domu,lepiej można się pobawić i mniej stracić.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: rybka » 06 lis 2016, 19:05

Zastanawiam się czy nie skorzystać z propozycji przyjaciółki i nie jechać na wycieczkę na Białoruś. Podczas tej wyprawy odwiedziłabym miejsca związane z naszymi największymi wieszczami czyli Mickiewiczem i Orzeszkową. Udałoby mi się zobaczyć Nowogródek z domem Mickiewicza i jeziorem Świteź na czele oraz Grodno z domem Orzeszkowej oraz drewnianymi chatami nad Niemnem. Sylwester zastałby nas w regionie Grodna. Organizator Wytwórnia Wypraw na tę noc zaplanowała imprezę z muzyką, tańcami oraz radzieckim smakiem. Zapowiada się fajna przygoda z wielką literaturą w tle. Oryginalny sposób na przywitanie Nowego Roku :)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: dyskutantka » 06 lis 2016, 20:01

Nie jestem pewna,czy w dzisiejszych czasach jadąc w kierunku wschodnim nie narażamy samych siebie na niebezpieczeństwo? ale to tak na marginesie. Co do mnie ostatnimi laty przyjeżdża moja córka z mężem i robimy Sylwestra w domu. Zresztą z każdym rokiem jest się starszym i człowiek najlepiej czuje się we własnych czterech ścianach. ;)
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: Radkalor » 10 lis 2016, 11:46

U mnie Sylwester w domu. Kupiłem już fajerwerki niespodziankę http://www.piromax.pl/ Czekam z niecierpliwością, żeby wykorzystać to co kupiłem :D
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: Kubalek3 » 14 lis 2016, 09:17

Dla mnie Sylwester to jedna z niewielu okazji w roku na dobrą zabawę i odpoczynek . Dzieci zostają w tym roku z rodzicami żony a my wyruszamy do Hotelu Imperium w Rzeszowie. Na miejscu jest Spa, więc przy okazji odpoczniemy i nabierzemy sił na Nowy Rok. Zabawa Sylwestrowa też zapowiada się świetnie, może i Was zainteresują Chicagowskie lata 30 i będziemy się razem bawić: http://sylwester2016.rzeszow.pl
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: KowalM2 » 07 sie 2017, 13:01

Właśnie wyprowadziłem się od rodziców i raczej będę robił sylwka u siebie w domu zaproszę znajomych, ahh jak się cieszę, że minęły te lata w których na siłę trzeba było szukać miejsca gdzie wyprawić sylwka ze znajomymi. Najlepsza frajda to strzelaniepetardami albo fajerwerkamiz przyjaciółmi no i oczywiście dobra imprezka.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 12:41

Ja na sylwka idę ze znajomymi do klubu, później wracamy do domu tak by równo o północy wystrzelić pełno fajerwerków i petard aby powitać nowy rok. Następnie kontynuujemy imprezkę u mnie w domu. Łącznie będziemy liczyć ekipę 15 osób :D .
Paula267
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2017, 11:17

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: Paula267 » 05 wrz 2017, 21:01

W tym roku planuję spędzić Sylwester we Lwowie. Impreza sylwestrowa będzie odbywać się w browarze lwowskim. Muzyka na żywo, lokalne przysmaki i co najważniejsze pyszny browar i inne trunki. Oprócz zabawy sylwestrowej uda mi się zwiedzić Stare Miasto. Organizatorem tej zabawy jest Wytwórnia Wypraw, która jest fantastycznym organizatorem przeróżnych wycieczek.z których zawsze wracam zadowolona.
hattie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2017, 03:11

Re: Sylwester - gdzie?

Postautor: hattie » 22 paź 2017, 22:46

Hmmm, myślę nad Sylwestrem w górach. Może Zakopane, ostatnio nawet przeglądałam kwatery na Bookaparcie.

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość