Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
MagdalenaObreczarek89
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: MagdalenaObreczarek89 » 19 sty 2020, 13:50

Ja wolę przez biuro bo takie wycieczki są najpewniejsze i ja często korzystam z usług biura www.redotravel.pl bo wycieczki z nimi to 100% udanego urlopu. Polecam zapoznać się z ofertą na najbliższe wycieczki.
LaReina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: LaReina » 20 sty 2020, 10:35

To wszystko zależy ;) czasami lepiej lecieć na własną rękę a czasami lecieć z biurem podrózy. Wszystko zalezy jaka jest cena samolotu, bo czasami może sie okazać, ze za sam lot nas kupe kasy wyjdzie. Jeżeli chodzi o biura podróży to ja bardzo polecam biuro CoralTravel ;) Super biuro z bardzo fajnymi ofertami ;)
niebieskiorzel
Level 2
Level 2

Postautor: niebieskiorzel » 27 sty 2020, 14:18

Ja zazwyczaj wszystko organizuję sam, ale w pewnych kwestiach uważam, że warto zdać się na pomoc biura. Przykładowo przy okazji mojej ostatniej wycieczki do Wietnamu zdecydowałem się na ofertę tej firmy: https://wczasywazji.pl/o-wczasywazji/nasz-zespol.html Dzięki nim zapewniłem sobie określone atrakcje i to pod okiem polskiego przewodnika miałem szansę poznać tamtejszą kulturę.
jakobi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jakobi » 22 kwie 2020, 23:12

Zwykle korzystamy z biura, bo tak łatwiej. Super biuro podróży to suwalskie http://biuro-eskapada.pl/ Organizują m.in. fantastyczne wyjazdy na wschód. My byliśmy z nimi w Rydze i w Wilnie i były to świetne wyjazdy, dużo zwiedzania, dobre jedzenie, jest co wspominać :)
Iwonka23
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Iwonka23 » 29 cze 2020, 11:23

Ja od lat korzystam z usług biura Itaka. Nawet w tym roku mają świetną ofertę. Nie sądziłam, że podczas pandemii jeszcze uda mi się pojechać na wakacje. A tu takie zaskoczenie. Za miesiąc będę znowu mogła opalać się na pięknej plaży w Grecji. :)
Marek990
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marek990 » 29 cze 2020, 12:56

Biuro podróży jest zdecydowanie lepszym wyborem, nie musisz się martwić i niepotrzebnie stresować. Ja zawsze korzystam z usług biura podróży Itaka, każde wakacje wspominam wspaniale. Aktualnie myślałem, że nie uda mi się polecieć na wakacje, ale na szczęście Itaka wznawia swoje usługi :)

Wróć do „Forum Podróży”