Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
ida
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 28 lut 2016, 13:18

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: ida » 09 mar 2016, 00:57

Na własną rękę to trochę takie ryzyko ja wolę zdecydowanie biuro podróży, mam takie jedno swoje ulubione itakę i jak nadarza się jakaś ciekawa oferta, promocja to zawsze z niej korzystam. Nigdy się jeszcze na tym biurze podróży nie zawiodłam.
Greg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 28 gru 2015, 19:36

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: Greg » 11 mar 2016, 22:07

Uważam , że na własną reke o wiele tansze są np bilety lotnicze , biorą pod uwagę pierwszą strone jaką mam w zakładkach https://www.fru.pl/ a jakieś biuro podróży to cena niebo a ziemia a każdy człowiek potrafi sam sobie zarezerwować nocleg w hotelu.
ziarniu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2016, 11:40

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: ziarniu » 22 mar 2016, 11:43

W tamtym roku wybrałem się na rejsy po karaibach - swoją drogą spełnienie moich marzeń - i w takim wypadku nie wyobrażam sobie załatwiać wszystkiego samemu, więc skorzystałem z usług biura. W innym wypadku spróbowałbym załatwić wszystko na własną rękę :)
Fermi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 22 mar 2016, 14:39

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: Fermi » 23 mar 2016, 11:33

Nie wiem czy zdecydowałabym się na wakacje z biurem podrózy . Już się przyzwyczaiłam , że sama wszytsko rezerwuję . Hotel i Lot całkiem sama .jakby ktoś chciał to bilety lotnicze kupuję na http://darmowe-przewodniki.pl . Dla mnie to fajna cenka
patka122
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2016, 18:54

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: patka122 » 17 kwie 2016, 14:23

My we wakacje jedziemy do Islandii, najlepszą organizację takiej podróży znaleźliśmy na http://iceventure.pl/ to będą niezapomniane wakacje
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: trylogia » 18 kwie 2016, 20:14

Islandia brzmi świetnie. Tylko to chyba duży koszt, co?
JoannaPk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2016, 18:27

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: JoannaPk » 19 kwie 2016, 19:48

A nie lepiej wybrać się nad Polskie piękne morze? Jeżeli problemem w spędzaniu wakacji w kraju jest nocleg to polecam bazę noclegi Łeba, gdzie znajdziecie aktualne informacje o dostępnych noclegach i wszystkie istotne informacje kontaktowe. Wakacje warto spędzić patriotycznie w Polsce, a tym bardziej w takim pięknym mieście jak Łeba. Pozdrawiam!
patka122
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2016, 18:54

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: patka122 » 26 kwie 2016, 18:25

Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: Accerka » 27 kwie 2016, 17:46

A czemu by nie wziąć pod uwagę wyjazdu do jakiegoś Polskiego miasta? Miałaś okazję być już w Poznaniu? Bo mi wydaje się, ze to zdecydowanie miasto warte odwiedzenia. Sama mam w planach właśnie się tam wybrać. Juz udało mi się tutaj http://nest.poznan.pl/ znaleźć niedrogi nocleg.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: AinEingarp » 28 kwie 2016, 12:00

Dlatego, że w Polsce pogoda jest niepewna. I moim zdaniem Poznań jest dobry na weekend, ale nie na całe wakacje.
daria12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 25 lis 2010, 07:23

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: daria12 » 10 maja 2016, 10:26

Jak do każdego większego miasta. Weekend często wystarczy, ale można przyjechać przy okazji jakiegoś dłuższego wydarzenia, wtedy dłuższy pobyt może mieć większy sens.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: pawelek34 » 29 cze 2016, 14:01

Zależy jakie kierunki. Jak dalekie to często taniej jest jechać samemu. Trzeba sprawdzać jak stoją ceny za poszczególne usługi. Np. wycieczki w biurach podróży do Australii są drogie, ale propozycja stąd, jest stosunkowo tania. Trzeba zawsze wiedzieć jakiej kwoty należy się spodziewać po danej wycieczce.
Sedo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 07 mar 2013, 13:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: Sedo » 18 lip 2016, 15:02

U mnie jest zasada pomiędzy - rezerwujemy przez Interhome dom albo mieszkanie na kilka dni w danych miejscu i tylko tyle - wychodzi tanio, a miejsce jest pewne. Nie lubię klimatu wycieczkowego - z przewodnikami i harmonogramem dnia. Taki klimat jest fajny...w szkole, ale dla dorosłych ludzi. Sami organizujemy sobie cały dzień - czy chcemy coś zwiedzić, czy poleżeć cały dzień na plaży, wybór powinien należeć do nas. :)
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: sowbar81 » 14 sie 2016, 20:58

Moi znajomi byli w zimie na takim wyjeździe na narty. Teraz jadą z nimi na windsurfing :) Strasznie im zazdroszczę!
dekoder29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2018, 21:29

Re: Wakacje za granicą- na własną rękę czy przez biuro?

Postautor: dekoder29 » 27 maja 2018, 10:07

Ja już od kilku lat jeżdżę na własną rękę i bardzo mi taka forma odpowiada. W tym roku wybieram się nad Adriatyk i mam nadzieję, że będzie to kolejny udany wyjazd. Teraz szukam jeszcze ubezpieczenia. Moim zdaniem warto takie mieć, bo nigdy nie wiadomo, co może się nam przytrafić. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne/ znalazłem już odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość