Podróże po Polsce

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 18 gru 2012, 15:27

ja lubię jeździć na mazury, jest tam bardzo specyficzny klimat, szczególnie latem, gdy jest taki ruch na żaglówkach...bardzo mi się podoba właśnie to, że jest tyle ludzi, którzy czerpią z tego przyjemność, zamki też sa super i na mazurach tez jeden udało mi sie zwiedzić, dokładnie zamek w Rynie

Obrazek
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 02 sty 2013, 10:27

Ja lubię wiele polskich miast i regionów...Wszystko zależy od tego, na jaką formę wypoczynku akurat mam ochotę. W ubiegłe wakacje zachwyciły nas okolice Krościenka nad Dunajcem. Mała mieścina, ale stanowiła świetną bazę wypadową do Szczawnicy i Niedzicy :-) Niedzica i Czorsztyn to świetne miejsce do wypoczynku każdego rodzaju: można pozwiedzać piękne zamki, chłonąć atmosferę typowych, turystycznych miasteczek, podziwiać piękne krajobrazy, a w Niedzicy nawet znaleźliśmy plażę nad rzeką, gdzie człowiek poczuł się jak nad morzem, a jednocześnie opalając się, mógł podziwiać górskie szczyty i malownicze ruiny... :) Świetna sprawa! :) Lubię też Zakopane i okolice. 2 lata temu zdobyłam Rysy i widok ze szczytu to była najpiękniejsza rzecz, jaką w życiu widziałam! :)
olgaj1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2013, 22:13
Lokalizacja: Płock

Postautor: olgaj1 » 07 mar 2013, 22:21

JackJenny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2013, 11:49
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JackJenny » 02 kwie 2013, 19:14

Ja co roku odwiedzam Karkonosze, ale uważajcie na tamtejsze drogi. Byłem już tam z 7 razy i chyba nadal mam pecha. Albo przywożę ze sobą... ale już w razy musiałem skorzystać z pomocy drogowej. Więc uważajcie.
Looki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2013, 10:42
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Looki » 12 kwie 2013, 11:17

Ostatnio Sudety - super klimat, mało turystów. Uwielbiam góry, ale niestety Zakopane i Tatry polskie odpadają.
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: piotrek21 » 20 sie 2013, 16:12

Ja lubię jeździć po Polsce, u nas jest sporo miejsc wartych zobaczenia i taka mała rada od de mnie jeśli szukacie hoteli to w tym portalu możecie sprawdzić ofertę hoteli np. z Krakowa ale i innych miast.
a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 13 paź 2013, 20:12

Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Podróże po Polsce

Postautor: Piotr30 » 16 wrz 2016, 11:43

Moi znajomi z Płocka z uwagi na brak urlopu byli ostatnio w... Warszawie :) Mówią, że wreszcie poznali stolicę tak, jak trzeba. Rano w piątek wsiedli w tego busa, wynajęli hostel w centrum na 2 dni i w niedzielę wieczorem wrócili do domu. Właśnie pokazywali zdjęcia, jak widać do miłęgo spędzenia czasu potrzeba tylko trochę wyobraźni :)
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Podróże po Polsce

Postautor: rybka » 03 lis 2016, 20:13

Warto podróżować po Polsce i odkrywać jej uroki. Właśnie w ten sposób podróżuję z przyjaciółką. Ostatnio byłyśmy w Poznaniu. Nocleg zarezerwowałyśmy przez internet w Art Hostelu, gdzie w bardzo dobrej cenie otrzymałyśmy pokój dwuosobowy. Obiekt już na samo wejście robi miłe wrażenie gdyż jest jasny i zadbany. Dodatkowym jego atutem jest jego lokalizacja. Znajduje się on w ścisłym centrum Poznania, nieopodal najbardziej znanego budynku jakim jest "Okrąglak". Ponieważ wszędzie miałyśmy blisko wiele spacerowałyśmy. Bliskość PKSu spowodowała, że wybrałyśmy się na zwiedzanie okolicznego Kórnika. Ponieważ planowałyśmy wypad całodniowy w hostelu zamówiłyśmy suchy prowiant, który z wielkim apetytem spałaszowałyśmy na promenadzie kórnickiego jeziora. W Kóniku odwiedziłyśmy ich przepiękny park jak również zamek, w którym szukałyśmy śladów "Białej Damy". Pogoda na wyjeździe nam dopisała, a my pełne cudownych wrażeń musiałyśmy wrócić do codziennych obowiązków. Polecam takie odkrywanie piękna naszego kraju.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Podróże po Polsce

Postautor: AinEingarp » 03 lis 2016, 20:46

Ja ostatnio rzadko podróżuję po Polsce. Ale chciałabym to nadrobić.
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: Podróże po Polsce

Postautor: Kloda345 » 11 sty 2017, 11:47

Podczas podróży po południowej Polsce warto się zatrzymać na nocleg w jednym z krakow hostels. W Krakowie takim miejscem jest http://hostelrynek7.pl/en/home/ .
Awatar użytkownika
Różaneczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 07 mar 2013, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podróże po Polsce

Postautor: Różaneczka » 11 sty 2017, 21:51

Awatar użytkownika
john
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2017, 10:07

Re: Podróże po Polsce

Postautor: john » 13 sty 2017, 16:46

Na interhome można zarezerwować sobie nocleg nie tylko podczas wyjazdu po Polsce, ale również za granicą. Polecam :hyhy:
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Podróże po Polsce

Postautor: Kubalek3 » 17 sty 2017, 13:30

W Polsce mamy sporo pięknych miast, które warto odwiedzić. Ja pochodzę z okolic Rzeszowa, i mimo iż teraz tutaj nie mieszkam - kocham to miasto. Jest tutaj wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, w okolicy także. Choćby taki zamek w Łańcucie trzeba koniecznie zobaczyć. Jeśli ktoś ma dalszą drogę przed sobą mogę polecić nocleg w: http://www.imperiumrzeszow.pl. To zaledwie kilka kilometrów od Rzeszowa, w warunki bardzo dobre. Przy okazji wycieczki można odpocząć i trochę się zrelaksować.
anesiak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2017, 14:46

Re: Podróże po Polsce

Postautor: anesiak » 24 sty 2017, 14:53

My do tej pory zazwyczaj na wakacje jechaliśmy do rodziców połówka (misiek pochodzi z okolic Kołobrzegu) - bo dzięki temu mogliśmy juniora zostawić pod okiem rodziców i wyskoczyć na kolację we dwoje albo na spacer po plaży. W tym roku stwierdziliśmy, że z naszym trzylatkiem możemy już udać się gdzieś indziej - będziemy oczywiście kilka dni u dziadków, ale na dłuższy urlop planujemy wybrać się na Mazury - marzy nam się wypożyczenie kajaka i pływanie z młodym po okolicy ;)

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość