Podróże po Polsce

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
exii90
Forumowicz
Forumowicz

Re: Podróże po Polsce

Postautor: exii90 » 20 wrz 2019, 06:40

Jeśli będziecie w okolicach Trójmiasta to serdecznie polecam sobie sprawdzić również https://teatrszekspirowski.pl/trojmiejs ... ulturalne/ Moim zdaniem takie miejsca również trzeba odwiedzać, a wspomniany teatr jest jedynym teatrem elżbietańskim w Polsce, który wyposażony jest w oryginalny układ scen, taki jak za czasów Szekspira.
adaa01
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: adaa01 » 15 paź 2019, 13:32

Polska jest piękna! Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca.
Hukos
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Hukos » 20 lis 2019, 00:44

Z racji swojego zawodu, to trochę po Polsce podróżuję, głównie duże miasta. Ostatnio miałem znowu okazję odwiedzać Kraków, jedno z moich ulubionych miejsc. Odkryłem nowy hotel okolica Krakowa, niedaleko zjazdu z autostrady, ale wcale też nie tak daleko od centrum. Polecam, świetne miejsce.
Antoska55
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Antoska55 » 23 lis 2019, 13:16

A może postawicie na jakieś bardziej egzotyczne kierunki? Obecnie internet daje bardzo dużo możliwości jeżeli chodzi o podróżowanie, spokojnie możecie wyjechać poza granicę naszego kraju. Całkiem sporo osób decyduje się na północ, czyli na takie kraje jak Norwegia, Szwecja, Dania. W szczególności przepiękne fiordy, zorza polarna, to rzeczy, które warto przynajmniej raz w życiu zobaczyć na żywo. Ja bardzo chciałabym polecieć w te strony,m jednak takie wycieczki chyba są kosztowne, szczególnie jeżeli chce się nocować w jakiś fajnych miejscach.
Nizny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Nizny » 24 lis 2019, 21:06

Ja niestety mało podróżuję, a szkoda, bo jako dzieciak zwiedziłem Polskę wzdłuż i wszerz.
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Roarrra » 24 gru 2019, 10:15

Polska może i daje dużo możliwości, ale na pewno nie tyle ile kierunki zagraniczne;) Pomyślcie może właśnie o jakiejś wycieczce do innych krajów europejskich, a może i coś poza naszym kontynentem. Możliwości jest bardzo dużo, to trzeba przyznać. Sprawdźcie sobie tu takie portale jak https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/ek/emirates Bez problemu powinniście tu załatwić bilety na samolot w bardzo dobrej cenie. Wiadomo, że przy takich kierunkach jak Indie, Australia, Dubaj i wiele innych największym kosztem będzie bilet na samolot, w większości przypadków. Dobrze się do takich zakupów przygotujcie.

Wróć do „Forum Podróży”