Dobry, nowoczesny piekarnik

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
Emeliss
Forumowicz
Forumowicz

Dobry, nowoczesny piekarnik

Postautor: Emeliss » 05 gru 2013, 11:40

Cześć. Stary piekarnik odszedł wreszcie u nas do lamusa, chociaż powinien był dużo wcześniej. No ale wreszcie zdecydowaliśmy się kupić coś nowego. problem w tym, że nie wiemy co i na co zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu. Macie jakieś pomysły? Za pomoc z góry dzięki.

Manuela
Level 1
Level 1

Re: Dobry, nowoczesny piekarnik

Postautor: Manuela » 15 lut 2017, 08:34

Takich piekarników najlepiej poszukać w sieci, sama się ostatnio za tym rozglądam, bo mój piekarnik też już raczej najlepsze lata ma za sobą.
Awatar użytkownika
gobrain0
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gobrain0 » 05 wrz 2017, 20:08

Popieram mojego przedmówcę w 100%... Nic dodać, nic ująć...
PawełG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PawełG » 07 lis 2017, 21:04

To zależy od tego czego wymagasz od piekarnika, czy potrzebujesz jakichś „magicznych” funkcji itp. :) Ja posiadam piekarnik marki kernau, dokładnie ten: https://www.kernau.com/produkt/kbo-1062-ik-b-auto.html. Ma chłodzoną obudowę a to było dla mnie ważne ze względu na dzieci, potrójne szkło w drzwiach, spory wyświetlacz z intuicyjną obsługą a poza tym łatwo się czyści i nowocześnie wygląda. Naprawdę jak dla mnie wystarczająco w dodatku za taką cenę.
vika
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: vika » 03 mar 2018, 13:16

Wybierz piekarnik z funkcją podwójnego systemu czyszczenia - super sprawa, już nigdy nie będziesz mieć problemów z doczyszczeniem piekarnika, nawet po pieczeniu mięs.
Takie funkcje ma piekarnik Candy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/gotowanie/piekarniki

Wróć do „Forum AGD”