Jak działa technologia ecobubble?

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
urban
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:48
Lokalizacja: Łęczna

Jak działa technologia ecobubble?

Postautor: urban » 22 paź 2013, 15:35

Skuteczne pranie w zimie wodzie co wy na to. Jak działa ecobubble, daje radę, czy to tylko taka bajera?
katelia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 maja 2013, 20:33
Lokalizacja: opole

Postautor: katelia1 » 23 paź 2013, 15:27

O pralce Eco Bubble można poczytać na stronie producenta albo w tym serwisie . Ogólnie jest to technologia polegająca na tym, że przy wykorzystywaniu bąbelków, wybierzesz swoje ubrania w niskiej temperaturze. Jest to nie tylko oszczędne, ale też korzystnie wpływa na Twój budżet ;)
dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: dzony87 » 23 paź 2013, 15:55

Jest to technologia, która optymalnie wykorzysta detergent stosowany do prania. Pralki Samsung Ecobubble posiadają we wnętrzu unikalny generator bąbelków, które rozpuszczają dokładnie detergent i wstrzykują do niego powietrze, tworząc nasyconą mydlaną pianę. Nawet w niższej temperaturze piana szybciej wnika do tkanin, dzięki czemu pranie jest tak skuteczne jak podczas standardowego cyklu prania w ciepłej wodzie. Daje to efekt delikatnego i energooszczędnego prania. W zimnej wodzie tak samo jak w ciepłej.
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 08 lis 2013, 09:37

Skuteczne pranie w niskiej temperaturze eliminuje potrzebę podgrzewania wody. Pozwala to zaoszczędzić energię, nie trzeba stosować środków zmiękczających wodę i zmniejszyło faktycznie rachunki za prąd posiadam mode samsung WF80F5E5U2W w klasie energetycznej A+++ dodatkowo można zczytać błąd usterki smartfonem i nie zawsze wzywać serwis. Póki co nie miałam okazji z tego korzystać i mam na dzieję, że długo nie będę musiała.

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość