Premium apetite

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
qashqai
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:31
Lokalizacja: chełm

Premium apetite

Postautor: qashqai » 25 cze 2013, 13:39

Proszę o opinie na temat tego urządzenia ktoś używa podobno za jego pomocą można smażyć, grillować, piec, dusić, opiekać, gotować, odgrzewać, suszyć, rozmrażać i kandyzować coś mi się nie chce w to wierzyć ...
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 26 cze 2013, 14:09

No cóż to po prostu najzwyklejszy grill elektryczny tylko producent określa to jako niezwykłe urządzenie.
dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: dzony87 » 19 lip 2013, 15:02

To taki grill jak maja turasy i tortillę opiekają tu masz np. takie grille elektryczne. Można dzięki niemu kebaba sobie samemu w domu zrobić.
Aurinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:34

Re: Premium apetite

Postautor: Aurinka » 29 wrz 2016, 03:36

No i jak to się sprawdza? Warto kupować taki grill elektryczny czy nie? Mnie zachęca fakt, że dzięki niemu można jakoś bardziej dietetycznie się odżywiać. Nie wiem tylko, czy wszystko można w nim piec. Na przykład rybę dało by radę? Na normalnym grillu to się weźmie tackę albo folię aluminiową, a w takim elektrycznym raczej się nie da. No i tak się zastanawiam, czy taka na przykład flądra nie rozpadnie się w trakcie tego grillowania.

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość