Ekspres do kawy

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Kasiaaa » 05 sty 2017, 13:18

Dobry ekspres do kawy to podstawa, zainwestowane pieniądze w porządny ekspres na pewno nie będą wyrzucone w błoto. Taka kawka z ekspresu to po prostu magia. Czytałam jakiś czas temu o ekspresach i wyczytałem że bardzo dobre jakościowo i cenowo mają w Coffee Express, nie tylko ekspresy do kawy, ale także cały asortyment kawosza.
Lady_Mackbet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 06 gru 2016, 14:45

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Lady_Mackbet » 20 sty 2017, 12:19

A ja tam jakoś nie jestem przekonana do tych ekspresów. Jak chcesz mieć dobrą kawę to musisz o nie bardzo dbać, a to niestety niesie za sobą dodatkowe koszta. Ja wolę kawę z kawiarki. Tutaj http://www.homebook.pl/produkty/porownaj-ceny/63750/ariete-mokina-mokina-1358 znalazłam bardzo fajny model i jestem zadowolona. Kawa wychodzi dużo mocniejsza i bardziej aromatyczna niż z ekspresu i prościej się ją czyści, dzięki temu nic nie wpływa negatywnie na smak przyrządzanej w niej kawy. A poza tym jej używanie jest bardziej ekonomiczne. Jeśli w twoim domu nie ma wielu osób, które piją kawę to jest lepsza opcja. Ekspres pobiera dużo prądu. Mniej prądu lub gazu ( w zależności od tego jaki masz model kawiarki i jaką kuchenkę) zużyjesz przy przyrządzaniu kawy w kawiarce. Naprawdę można dużo na tym rozwiązaniu zaoszczędzić.
Adamila021
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Adamila021 » 03 mar 2017, 10:52

zgodzę się ze ekspres do kawy to podstawa, ale sam wybór kawy też jest wazny :) Ja wybieram tylko oryginalną, włoską, którą kupuje w sklepie internetowym https://www.cafesilesia.pl/
JJRC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2017, 11:50

Re: Ekspres do kawy

Postautor: JJRC » 02 maja 2017, 08:04

W zupełności do domowych zastosowań wystarczy tutaj ekspres do kawy z automatycznym młynkiem i funkcją espresso oraz spieniaczem do mleka. Koszt takiego ekspresu to w zależności od modelu od 700 zł wzwyż. Można kupić również tańszy bez młynka, zwykły ekspres ciśnieniowy.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Manuela » 31 maja 2017, 08:21

Przy wyborze ekspresu do kawy najlepiej byłoby kierować się jego jak najlepszą jakością, taki sprzęt powinien być porządny, a więc i więcej kosztować. Miałam do czynienia z tanim ekspresem do kawy i nie polecam.
adaxx123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2017, 12:31

Re: Ekspres do kawy

Postautor: adaxx123 » 14 cze 2017, 15:18

Oczywiście każda osoba która chce kupić ekspres powinna zapoznać sie z Rankingiem ekspresów do kawy bo wybór takiego sprzętu nie jest łatwy.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Mental.Aura » 09 sie 2017, 15:53

Po wybraniu odpowiedniego ekspresu do kawy musicie również wiedzieć, że sprzęt jak każdy inny prędzej czy później ulegnie awarii, ku mojemu zdziwieniu i pewnie waszemu też istnieją serwisy ekspresów do kawy, gdy mój się zepsuł myslałam, że 600 zł pójdzie do śmieci, a jak się okazało wystarczyło wymienić jedną część i ekspres jak nowy działa dalej.
mzakupy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2017, 20:34

Re: Ekspres do kawy

Postautor: mzakupy » 22 sie 2017, 21:47

U nas możesz znaleźć sprzęt kuchenny na promocji, więc polecam rzucić okiem :) Na mzakupy.com mamy zbiór przecen i wyprzedaży z różnych sklepów - łatwo znaleźć fajne rzeczy i porównać ceny :)
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Lokalizacja: Górny śląsk

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Wesoły żniwiarz » 08 paź 2017, 20:38

Ja do siebie kupiłem nie dawno Krupsa one touch cappuccino EA8808 i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Urządzenie jest szybkie, czyste i eleganckie. Przygotowanie kawy nie zajmuje wiele czasu, a kwa jest pyszna i aromatyczna.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Ekspres do kawy

Postautor: daniellozo » 17 paź 2017, 08:37

Ekspres do kawy to świetny pomysł. Kawa na bieżąco mielona i palona smakuje wręcz wyśmienicie, a żeby o tym się przekonać wystarczy pójść do jakiejś lepszej kawiarni, która taki sprzęt posiada. Jest to jakiś wydatek, bo nie kosztuje to kilkadziesiąt złotych, tylko trochę więcej, ale mimo wszystko myślę, że się opłaca na dłuższą metę.
johnn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2017, 11:27

Re: Ekspres do kawy

Postautor: johnn » 23 paź 2017, 11:33

Solidne i dobrze wykonane ekspresy do firm, w korzystnej cenie i dostępne w każdym sklepie
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Ekspres do kawy

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 14:39

Prawda jest taka, że nic nie zastąpi smaku kawy z ekspresu. Inaczej parzone kawy są po prostu gorsze jakościowo i w smaku.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Ekspres do kawy

Postautor: dusia » 13 lis 2017, 06:34

A jakie macie doświadczenia z ekspresem Inissia ? Trafiłam na ciekawą ofertę w sklepie https://baristacaffe.pl - abonament Nespresso Piccolo - co kwartał dostaje się 350 kapsułek z wybranymi kawami, herbatami i napojami i ten ekspres za 1 zł. Umowa podpisywana jest tylko na 12 miesięcy. Przeliczyłam to i biorąc pod uwagę fakt, że w moim domu kawę pija się hektolitrami to bardzo korzystna opcja.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Ela78 » 15 lis 2017, 13:09

A przeglądaliście oferty ekspresów do kawy tutaj- https://sklep.technica.pl/ekspresy-do-kawy/0,delonghi . Są nowoczesne z wyglądu i mają nowoczesne systemy. Jak już kupić to wiadomo lepszej jakości które posłużą długie lata. Sama zamierzam kupić ekspres do kawy do mojego lokalu bo postanowiłam że najwyższy czas zmienić już na nowy, lepszy.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Roxi » 20 lis 2017, 10:10

Uważam, że jeśli jesteście smakoszami kawy to na pewno nie powinniście oszczędzać na ekspresie do kawy. Świetne modele ma w ofercie firma Saeco, znajdziecie je na przykład tutaj: https://www.komputronik.pl/search-filter/15472/ekspresy-saeco-xelsis. Myślę, że taki ekspres posłuży Wam przez długie lata i będziecie z niego bardzo zadowoleni.

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość