Zakup ubezpieczenia sprżętu RTV/AGD

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Zakup ubezpieczenia sprżętu RTV/AGD

Postautor: igmk » 22 lut 2019, 10:34

Często jest tak, że podczas zakupu sprzętu RTV/AGD sprzedawca zachęca do zakupu dodatkowego ubezpieczenia. Myślicie, że warto? Że jest to dobra oferta?
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup ubezpieczenia sprżętu RTV/AGD

Postautor: miastowy » 22 lut 2019, 12:41

Trudno stwierdzić, bo wiele zależy od samej oferty i od ogólnych warunków ubezpieczenia - czyli kiedy i w jakich okolicznościach dana polisa działa. Czy działa na wszystkie rzeczy które mogą się wydarzyć ze sprzętem? Czy może jedynieo od uszkodzeń mechanicznych bądź przepięć.
Należałoby też porównać to z polisami z innych towarzystw ubezpieczeniowych np https://superpolisa.pl/ - porównywarka, za pośrednictwem której można sprawdzić, gdzie co i za ile.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Zakup ubezpieczenia sprżętu RTV/AGD

Postautor: Ela78 » 24 kwie 2019, 11:49

Zawsze się zastanawiałam czy zakupy online sa bezpieczne a w szczególności gdy zamierzamy kupić juz jakieś większe urządzenie. ja do tej pory nigdy nie kupowałam ale chciałam kupić sobie mop. Nawet widziałam już Mopy parowe Vileda na ceneo, bo porównałam sobie ceny gdzie taniej kupię. Myślicie że można zaufać takim zakupom ?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Zakup ubezpieczenia sprżętu RTV/AGD

Postautor: monikabert90 » 23 sie 2019, 09:53

A skoro już o sprzęcie AGD mowa, to cześciej zdarza Wam się kupować go w sklepach stacjonarnych, czy internetowych? My planujemy właśnie zakup ekspresu do kawy i póki co spory ich wybór widzieliśmy na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Czy Waszym zdaniem warto z tej oferty skorzystać? Jakiego producenta ekspresów możecie nam polecić?

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość