Planowanie wakacji

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
pigeon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2017, 22:18

Re: Planowanie wakacji

Postautor: pigeon » 17 maja 2018, 19:26

Warto zaplanować sobie urlop szybciej żeby potem mieć spokój jesli chodzi o szukanie miejsc itp. Obecnie wiele osób chce spędzic wakacje poza domem i lepiej zarezerwowac pobyt szybciej :)


---
ortodonta w Wołominie
Awatar użytkownika
anerlo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:09

Re: Planowanie wakacji

Postautor: anerlo » 18 maja 2018, 15:10

Dzięki za porady, z całą pewnością przydadza się :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Planowanie wakacji

Postautor: dusia » 24 maja 2018, 18:58

My w rym roku tradycyjnie wybieramy się nad polskie morze. Tym razem odwiedzimy Chałupy i zatrzymamy się w hotelu Meridian. Znacie to miejsce ? Moi znajomi spędzili tam tegoroczną majówkę i są bardzo zadowoleni. Przestronne pokoje, smaczna kuchnia i mnóstwo atrakcji na miejscu - basen, spa, bilard czy sala zabaw dla dzieci.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Planowanie wakacji

Postautor: huteran » 25 maja 2018, 15:54

Dla mnie zawsze najważniejszym aspektem planowania wakacji było planowanie dojazdu. Zgranie ze sobą wszystkich pociągó, busów to prawdziwe wyzwanie. Ostatnio jednak posiłkuję się taksówką - https://itaxi.pl/. Pomaga ona w kryzysowych sytuacjach i ułatwia dojazd na dworzec z bagażami.
grucen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2018, 15:18

Re: Planowanie wakacji

Postautor: grucen » 07 cze 2018, 15:19

byl ktoś z was kiedyś na wakacjach we Włoszech? warto?
Kazikdobry
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:25

Re: Planowanie wakacji

Postautor: Kazikdobry » 24 sty 2019, 12:56

Włoch rewelacyjny kraj na wakacje, Toskania jest przepiękna, ja osobiście polecam Sardynie rewelacyjną wycieczkę znalazłem na https://wakacjenasardynii.pl obszerny program i wysoki poziom obsługi.
mariuszkobza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2019, 14:00

Re: Planowanie wakacji

Postautor: mariuszkobza » 24 sty 2019, 14:05

My jeszcze nie zaczęliśmy planować wakacji, ale chyba powinniśmy, żeby trafić na jakąś okazyjną cenę.
Awatar użytkownika
Mika88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Planowanie wakacji

Postautor: Mika88 » 05 lut 2019, 11:58

Szkoda, że się nie znamy lub nie mieszkamy bliżej siebie bo ja też uwielbiam jeździć na rowerze i planuje bardzo rowerowe wakacje w tym roku.
kuizza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2019, 19:32

Re: Planowanie wakacji

Postautor: kuizza » 05 lut 2019, 19:39

Ja także zaczynam już planować wakacje na lato 2019. Zastanawiam się aktualnie czy wybrać wakacje nad polskim morzem czy raczej zdecydować się na zagraniczne cieple morze i gorący piasek.. hmm ciężka sprawa, rozważam obie opcje pod względem podróży oraz kosztów ale także wypoczynku. Przeglądam bloga o wakacjach i fajnych opisach różnych miejsc https://wakacjezpiratem.pl/ . Podoba mi się tez nazwa strony. Szkoda, że nie można wybrać się na wakacje z piratem po morzach i oceanach :hyhy:
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Planowanie wakacji

Postautor: toddler00 » 07 lut 2019, 14:45

Planuję w tym roku wyjazd nad morze. Znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia apartamenty nad morzem?
Najbardziej interesuje mnie trójmiasto jednak nie wykluczam ciekawych ofert z innych większych nadmorskich miast.
Zależy mi na nie wielkiej odległości od morza oraz bliskości centrum. Wyjazd na wakacje planuję w pierwszej połówce lipca.
Deyna23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:45

Re: Planowanie wakacji

Postautor: Deyna23 » 25 mar 2019, 11:52

Ja też na razie planuje wakacje, ale co z tego wyjdzie to powiem szczerze, ze nie wiem. Widzę różnego rodzaju bardzo fajne oferty na stronie biura coralTravel https://www.coraltravel.pl Znajomi lecieli z tego biura podróży do Turcji i znowu lecą w tym roku z tego samego biura. Byli bardzo zadowoleni.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Planowanie wakacji

Postautor: rybka » 26 mar 2019, 21:15

hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Planowanie wakacji

Postautor: hilorek » 27 mar 2019, 17:32

a mi wypoczywa się zdecydowanie najlepiej na Mazurach :) jeśli chodzi o konkretne miejsce to bardzo lubię ośrodek Bajkowy Zakątek w miejscowości Guzowy Piec. Dogodny dojazd z Warszawy, bardzo komfortowe warunki noclegowe i profesjonalna obsługa. Na miejscu ogrom atrakcji dla dorosłych i dzieci, jest też spa :)
nomanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2019, 17:14

Re: Planowanie wakacji

Postautor: nomanda » 28 mar 2019, 17:29

My z mężem planujemy w tym roku wyskoczyć do Azji :) Czytaliśmy na https://adventureorient.pl/azja-poludni ... -pojechac/ sporo o tym kierunki i jesteśmy naprawdę zauroczeni wizją zwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej!
tarczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 27 lis 2018, 13:24

Re: Planowanie wakacji

Postautor: tarczka » 29 mar 2019, 14:15

Planowanie tegorocznych wakacji mamy już za sobą. Wybieramy się na wczasy do Chorwacji autokarem, na wycieczkę zorganizowaną przez biuro: https://www.europol.com.pl/chorwacja. Zdecydowaliśmy się na taki transport, ponieważ lot samolotem był za drogi,a samochodem we dwójkę nie opłacało się. Dlatego uznaliśmy, że autokar będzie najlepszą opcją i przy okazji będziemy mieć zapewniony nocleg oraz zorganizowany plan podróży. Jeśli chodzi o Chorwację to jest to piękny kraj i polecam każdemu, aby tam pojechał, my już byliśmy tam kilka razy.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość