Jak dobrać pralkę do mieszkania

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
kraczo
Level 2
Level 2

Re: Jak dobrać pralkę do mieszkania

Postautor: kraczo » 07 gru 2018, 00:24

Jak już ktoś wspomniał o naprawie pralki, to myślę, że warto pociągnąć temat, bo jest ciekawy. Ja uważam, że najlepiej wybierać takich specjalistów, którzy zrobią wszystko dobrze, a nie na odwal. Dlatego, gdy padło łożysko w mojej pralce, to dałem ją do http://wymianalozysk.pl/

dancia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dancia » 07 sty 2019, 10:36

Aktualnie dobrej jakości pralki automatyczne posiada w ofercie firma Beko. Najważniejsze, żeby była dość pojemna, cicha i miała klasę co najmniej A+. Ja mam i zerknijcie sobie na pralki beko . Jestem z niej bardzo zadowolona bo przecież to jedna z lepszych firm na naszym rynku. Gdybym miała ponownie wybierać to zdecydowanie tą pralkę.
pigeon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pigeon » 08 sty 2019, 15:41

A jakie materiały izolacyjne zostały użyte w łazience? Kojarzysz może?
Michalina_25
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Michalina_25 » 21 sie 2019, 16:13

Przede wszystkim warto zastanowić się jaką wielkość właściwie powinna mieć pralka. Nie może być za duża w stosunku do ilości miejsca w naszej łazience. Pralki - Ceneo.plsą dostępne w różnych wielkościach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!
ewelina8393
Level 2
Level 2
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina8393 » 02 paź 2019, 21:36

Wydaje mi się, że pralka przede wszystkim powinna pasować rozmiarem i powinno się znaleźć odpowiednie miejsca na nią w całym mieszkaniu, aby mogła dobrze pracować i aby można było wygodnie z niej korzystać. Co do samych pralek polecam wejść sobie na stronę https://www.oleole.pl/pralki.bhtml ponieważ mają spory wybór różnych pralek i różnych firm.
Mateo 77
Level 1
Level 1

Postautor: Mateo 77 » 05 paź 2019, 12:20

Faktycznie, wybór pralki to poważna kwestia. W grę wchodzą przecież niemałe pieniądze, więc warto być pewnym tego, co się kupuje. Jak dla mnie, warto podejść do tematu w racjonalny sposób i przeanalizować takie zestawienia jak https://zestawienie.pl/category/agd/pralki/ Dzięki temu będziecie mogli być spokojni o to, że dokonaliście najlepszego wyboru.
jasiepytamo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jasiepytamo » 09 paź 2019, 07:54

Ostatnio popsuła mi się pralka. Chciałam teraz kupić jak najlepszą. Wybrałam Pralki Beko - Ceneo.pl i teraz jestem bardzo zadowolona. Mój mąż również. Sam robi dużo prania. :)

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”