Pakowanie roweru

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Pakowanie roweru

Postautor: miracle » 16 sty 2018, 14:03

Rower na wakacjach można też wypożyczyć :)
Awatar użytkownika
Lanni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2010, 14:36

Re: Pakowanie roweru

Postautor: Lanni » 07 maja 2018, 13:06

Też już kilka razy rozważałam tą opcję - z tego co wiem, to rower odpowiednio złożony powinien być chyba w kartonie. Przynajmniej tak najcześciej robią osoby, które obserwuję. Zawsze sobie skalkuluj czy się taki bagaż opłaca zabrać czy nie taniej wypożyczyć. Jest też opcja, że rower wysyłasz np. kurierem albo busem co transportuje paczki.
nataliaszwed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2018, 08:03

Re: Pakowanie roweru

Postautor: nataliaszwed » 16 maja 2018, 08:12

najwygodniej chyba jednak wypożyczyć, przynajmniej na to sama bym się decydowała. ewentualnie wziąć ze sobą, jeśli jedzie się samochodem. przy innych środkach transportu chyba bym nie ryzykowała. tym bardziej, kiedy ktoś jeździ czymś w cencie rondo. rowery tak samo, jak i inne bagaże potrafią się zgubić :(
grucen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2018, 15:18

Re: Pakowanie roweru

Postautor: grucen » 07 cze 2018, 15:19

doradzicie mi w jaki sposób spakować rower do paczki?
Awatar użytkownika
Lanni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2010, 14:36

Re: Pakowanie roweru

Postautor: Lanni » 06 sie 2018, 19:19

Hej co do roweru to tu masz krótki poradni co i jak https://bit.ly/2LOWWTU
Planujemy dłuższy wypad do Włoch i właśnie będziemy wysyłać rowery kurierem. Jak się dobrze ogarnie to terminowo i logistycznie - tak aby ktoś tam mógł odebrać to nie powinno być problemów.
pigeon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2017, 22:18

Re: Pakowanie roweru

Postautor: pigeon » 07 sie 2018, 20:51

Temat jest mi znany bo ostatnio pakowałem rower na długą trasę nad morze. Najważniejsze to ulokować go tak aby nie przeszkadzał nam w kierowaniu pojazdu!


---
ortodonta w Wilanowie

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość