Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 12:21

Jeżeli nie chcesz zbytnio inwestować w komputer dla dziewczyny, a chcesz dobry sprzęt, to polecam ci komputery poleasingowe, czyli takie komputery używane, ale w bardzo dobrym stanie, ponieważ są to komputery, które jakaś firma odstąpiła ponieważ nie zdecydowała się na całkowite ich wykupienie lub po prostu zmienia sprzęt i często można ogarnąć za naprawdę tanie pieniądze dobrego kompa.
verdina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 21 gru 2013, 14:38

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: verdina » 03 lis 2017, 09:15

Ja się nad tym zastanawiam wygląda super, parametry ma ok http://allegro.pl/laptop-kruger-matz-ex ... 32728.html
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: Roxi » 22 lis 2017, 08:57

Moim zdaniem najlepiej odwiedzić sklep komputerowy, który będzie oferował duży wybór różnych sprzętów IT. Możliwości jest całe mnóstwo - zanim podejmiecie konkretną decyzję koniecznie rozważcie różne opcje, porównajcie modele, a najlepiej pogadajcie ze specjalistą, który się na tym zna i Wam doradzi.
daria12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 25 lis 2010, 07:23

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: daria12 » 22 lis 2017, 13:22

To fakt, że sklep komputerowy będzie najlepszy. Poniżej jest fajny pomocnik w wyborze odpowiedniego sprzętu.
https://www.komputronik.pl/informacje/jaki-komputer-do-biura-wybrac-polecane-zestawy/
Sądzę, że takie zestawy pod katem biura będą optymalnym rozwiązaniem, jeżeli nie ma on służyć do wydumanych gier.
karolina1918
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:53

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: karolina1918 » 03 lut 2018, 14:01

Jeżeli nie używa go do niczego konkretnego, poza internetem i takimi typowymi czynnościami, to wybierz jakiś tańszy model, nie ma co przepłacać. Chyba, że jest np. grafikiem komputerowym z zawodu, to tu już trzeba się znać na rzeczy :D
lebak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2018, 17:54

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: lebak » 03 lut 2018, 17:55

chyba najlepszym wyjściem będzie jakiś mac book bo jest dobry i poręczny
topole100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 30 sty 2018, 14:33

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: topole100 » 20 kwie 2018, 15:03

Niestety seria Latitude jest bardzo droga. Warta swojej ceny, ale droga. Dla dziewczyny będzie liczył się bardziej wygląd zewnętrzny, który wyróżni laptopa z tłumu.
pigeon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2017, 22:18

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: pigeon » 21 kwie 2018, 00:45

Serwus,

jeżeli chodzi o komputer to myślę, że powinien to być sprzęt, który przed dłuższy czas pozostanie sprawny a jego specyfikacja pozwoli przez dłuższy czas cieszyć się dobrą jakością. Także chyba nie ma co patrzeć na najtańsze produkty i bardziej skupić się na tak zwanej "górnej półce"! Pozdrawiam!


---
dentysta Wałbrzych
apter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2018, 09:18

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: apter » 23 kwie 2018, 09:19

może macbook? to są dobre komputery zarówno do normalnych potrzeb jak i czeogś poważniejszego
kebsik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2018, 20:31

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: kebsik » 04 cze 2018, 20:32

Zależy jak Twoja dziewczyna go używa, mojej wystarczy poręczny netbook gdyż dużo z nim podróżuje
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: LAdySPeed » 05 lip 2019, 01:05

Macbooki są przepiękne, bardzo wytrzymałe i swietnie działają. Genialne laptopy do użytkowania typu internet oraz dokumenty, do studiów chyba najlepszy. A takiego macbook air 2018 w Play możesz wziąć w abonamencie za bardzo dobrą cenę, bo nestety na jeden wydatek do sporo pieniędzy trzeba uzbierać
https://www.play.pl/telefony/apple/appl ... ternet-pro
Maro94
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2017, 13:50

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: Maro94 » 26 lip 2019, 07:39

Wszystko zależy czego dokładnie oczekujesz od tego komputera. Nie wiem czy chcesz na nim grać, pracować, przeglądać internet czy wykorzystywać jakieś zaawansowane programy graficzne. Ja osobiście bardzo polecam komputery PC, zwłaszcza że teraz można kupić używany sprzęt w świetnej jakości i bardzo dobrej cenie. Na tej stronie https://www.device.pl/uzywane-komputery jest bardzo dobra oferta i polecam się z nią zapoznać. Warto sprawdzić co mają aktualnie na stanie.
pigeon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2017, 22:18

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: pigeon » 16 mar 2020, 12:21

Dentysta Wałbrzych

Najlepiej taki, który ma dużo pamięci RAM!
RobbiePL0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2019, 19:42

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: RobbiePL0 » 26 mar 2020, 18:16

zamiast o dobrym kompie pomysl o okulicie czy dentyscie :) Jak juz masz posyłać do dentysty to wyslij tu: https://g.page/uszynscy?share
camio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 07 sty 2020, 00:48

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: camio » 03 kwie 2020, 18:34

Wszystko zależy od wymagań nowego użytkownika i celu, w jakim używa komputera. Ja osobiście używam drogich sprzętów, bo jestem pisarką i ilustratorką. Znalazłam jednak dla mojej mamy, która głównie przegląda Internet świetny lekki używany laptop dotykowy. Lubię darmowe serwisy ogłoszeniowe, bo można znaleźć super rzeczy :)

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość