Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: DorisAxline » 10 mar 2018, 12:56

a może ktorys z tych https://minuta.pl/zegarki-daniel-wellington/ zegarków daniel wellington?
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: sabinkaduchess » 12 mar 2018, 16:02

Ja tam już nie chłopakowi, ale mężowi kupuję zawsze coś, co mu się przyda. Staram się słuchać, co mu jest potrzebne i na tej podstawie to robię. Np. ostatnio postanowił zapuścić brodę, ale nie taką jak Gandalf, tylko na max. 2 cm. No i potrzebował trymera. Dostał na urodziny babyliss to cieszył się jak dziecko ;)
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Lilka » 13 mar 2018, 12:17

słuchajcie, co lubi robić każdy facet? grilla! nie znam faceta, który nie lubi sobie siąść na świeżym powietrzu i z jeść coś dobrego z grilla :D wiem, że niezdrowe ale no już trudno niech mają :D ja ostatnio swojemu kupiłam grilla na homedome.pl i teraz już się nie może doczekać na otwarcie sezonu haha :D
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: pepperoni » 14 mar 2018, 09:24

kamerka do samochodu na pewno się przyda, mam w aucie mikavi pq2, obraz nagrywa w bardzo dobre jakości, też sporo pobocza obejmuje, przydaje sie też tryb parkingowy, bo nie ma się co łudzić ze na każdym parkingu nagrywaja kamery i ze caly parking tez jest monitorowany
Tomek_Piter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2016, 09:49

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Tomek_Piter » 21 mar 2018, 16:37

Wydaje mi się, że spoko prezentem mogłoby być wykupienie jakiegoś fajnego pakietu telewizyjnego. Na przykład teraz w https://telewizjaswiatlowodowa.pl mają taką fajną promocję na pakiet smart, że za 40 zł miesięcznie (przez pierwsze 6 miesięcy się nie płaci) można mieć dostęp do wielu fajnych kanałów sportowych, np. Eleven Sports. Nie dużo, a ile radości może sprawić taki podarek :D
elijana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2018, 14:50

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: elijana » 26 mar 2018, 15:03

Ja często decyduję się na kupno jakiegoś fajnego gadżetu. Może postawić na coś z kategorii moto? https://www.teletorium.pl/tfo/kategorie/akcesoria-moto/
larek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2018, 14:57

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: larek » 04 maja 2018, 14:58

najlepiej jest podarować chłopakowi na urodziny nowy telefon
Grabii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 08 lut 2018, 13:49

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Grabii » 08 maja 2018, 13:52

No na telefon niestety trzeba trochę wydać, chyba że coś tańszego chcesz kupić. Jak tak to zerknij sobie tutaj na telefony do 300 zł. Coś na pewno wybierzesz :)
Veka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 11 gru 2017, 15:25

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Veka » 19 maja 2018, 11:50

Mojemu chłopakowi podarowałam w tym roku prezent bardziej humorystyczny niż praktyczny ale był bardzo zadowolony. Nie ważne ile wydasz, czasami kupisz drogi prezent i mężczyzna się nie ucieszy, ja nie raz kupiłam drobiazg, z którego mój chłopak był bardzo zadowolony. Gdy szukałam oryginalnego prezentu dla mojego chłopaka przeszukałam wiele stron ale ten odpowiedni znalazłam na https://www.toys4boys.pl/13-prezent-na-urodziny. Duży wybór, ceny dopasowane do jakości :)
pigeon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2017, 22:18

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: pigeon » 07 cze 2018, 18:00

A może coś z czego wspólnie będziecie mogli skorzystać? Na przykład ekspres do kawy! Polecam Wam ekspresy nivona na początek :)
Awatar użytkownika
Betar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:07

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Betar » 10 cze 2018, 14:17

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: powerba » 19 cze 2018, 09:05

Sprawdzaliście już stronę super prezenty ? Jeśli mam być z wami szczera, to właśnie tam najczęściej kupuję prezenty dla swoich bliskich. Znajdziecie tam wyjątkowe prezenty, które na długo zapiszą się w pamięci - na przykład skok na bungee albo lot w tunelu aerodynamicznym. Myślę, że każdy chłopak ucieszyłby się z takiego prezentu.
Adix21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2018, 12:23

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Adix21 » 20 cze 2018, 12:08

Jeśli poszukujesz szczerze idealnego jak i przetestowanego podarku, jaki porwie własną oryginalnością wtedy zdecydowanie zalecam rozmaitego gatunku zestawy pościeli i kołder. Będzie to doskonały podarek nie jedynie dla dojrzałych ale też i dzieci. Wysoka marka wytworzenia oraz przyjemna obsługa interesanta. Ponadto zachęcam ażeby zaglądnąć na koldra.pl.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: pawelek34 » 25 cze 2018, 11:43

Jak to ktoś kiedyś powiedział, najlepszy prezent to taki który sie nam przysłuży :D Jak chcesz mieć porobione w domu to daj mu zestaw majsterkowicza :P np tutaj http://qtools.pl/ możesz cos wybrać.
kreo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 07 gru 2017, 18:34

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: kreo » 25 cze 2018, 14:44

Jeśli szukacie oryginalnego prezentu dla ukochanej osoby, która pasjonuje się kinem, to myślę że projektor https://www.mojebambino.pl/919-sprzet-multimedialny będzie idealny. To nie tylko pomysł na kino w domu ale także sposób na romantyczny wieczór, czy spotkanie ze znajomymi na meczu. Na pewno będzie bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla obdarowywanego.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość