Dobre garnki

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
gotowanie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2019, 16:43

Re: Dobre garnki

Postautor: gotowanie » 18 sie 2019, 16:45

Jakie garnki kupić jak chce szybko gotować tylko dla jednej maksymalnie dla dwóch osób? Ktoś poleci jakiś sklep lub markę. Nie mam zbyt dużego budżetu na to, więc musi być po kosztach. Dzięki za każdą odpowiedź. Dajcie proszę znać jakie garnki kupić! :)
Awatar użytkownika
Radiova
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 15:46
Lokalizacja: Poznań

Re: Dobre garnki

Postautor: Radiova » 19 sie 2019, 15:48

Dzięki za tyle poleceń. Szukam jednak garnków, które posiadają powłokę nieprzywierającą. Chciałabym gotować bardziej fit dlatego na pewno potrzebuje patelni, na której smażyć można na małej ilości tłuszczu.



____________________________
tefal zestaw garnków
Awatar użytkownika
vicky72
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobre garnki

Postautor: vicky72 » 08 paź 2019, 12:21

Również zastanawiam się nad zakupem nowych garnków.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Dobre garnki

Postautor: kitka66 » 08 lis 2019, 09:48

a słyszeliście o garnkach Valdinox ? Jak dla mnie niezawodna jakość. Ja mam 2 garnki i patelenie z kolekcji Expert i są o tyle fajne, ze można je też bez problemu używać w piekarniku. Porządna jakość, ciekawy design i dobre ceny. Mogę ugotować obiad nawet na 2 godziny przed przyjęciem męża z pracy a i tak potrawa będzie ciepła :)
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Dobre garnki

Postautor: saraa » 20 gru 2019, 10:43

Moim zdaniem każda kucharka powinna miec w kuchni dwa komplety

Dobrych noży
oraz Dobrych garnków

Bo od tego wiele zależy. Kiedyż miałam tanie garnki emaliowane, nadadzą się dla studenta ale nie beda wygodne jeśli ktoś chce gotować profesjonalnie. Nie podobało mi się, ze garnki te nie trzymają ciepła tak jak garnki stalowe z grubym dnem.
Jeśli szukacie naprawde porządnych, polecam garnki od firmy Zepter ( jest to mercedes wsród garnków)
https://sklep.gkpge.pl/zepter-naczynie- ... m-h-185-cm

Nie są tanie ale mają specjalną zdrowotną powłoke i jest to zakup na długie lata.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość