Dobre garnki

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Dobre garnki

Postautor: Bemos » 19 cze 2017, 13:59

EXITO to firma, która zajmuje się sprzedażą różnych dóbr do użytku w domu, a także produktów, które ułatwiają zadbać o samopoczucie. EXITO działa na rynku od ponad 10 lat. W w swoim katalogu posiada akcesoria, które mogą poprawić jakość snu. Wśród nich wełniana pościel i maty do masowania. EXITO to również urządzenia kuchenne. Zestawy naczyń to rzeczy potrzebne w twoim domu. Ponadto, możesz u nasnabyć przyrządy takie jak wyciskarka do owoców. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, wpisz stronę www.exitopolska.com. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości poleca się wypełnić formularz w zakładce kontaktowej.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Dobre garnki

Postautor: trylogia » 20 cze 2017, 09:17

Z garnkami jest ten problem, że trzeba je dobrać do rodzaju kuchenki. Ponadto, u mnie okazało się, że niezbędne są także dodatkowe pokrywki. Niedrogie udało mi się kupić na tej stronie: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/akcesoria-agd/pokrywki. Jeśli również potrzebujecie - sprawdźcie!
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Dobre garnki

Postautor: Arkadiusz1 » 17 lip 2017, 08:41

Jak się kupuje garnki dobre jakościowo, to ten problem znika. Przecież można podejść do temu z głową i kupić akcesoria od Silit. Sprawdźcie je w https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/g ... ki-silit-1 a sami zobaczycie, jak dobrze wyglądają. Mają 30 lat gwarancji, dzięki czemu nie musicie się obawiać, że przez ten czas się zniszczą. To niesamowita oszczędność pieniędzy.
RockNRolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:54

Re: Dobre garnki

Postautor: RockNRolla » 28 sie 2017, 10:39

Ja różnie mam, ale zwykle jak kupuję wyposażenie kuchni to są to 3 firmy - zwilling, staub i ballarini. Od patelni, naczyn, garnków żeliwnych, przez akcesoria i naczynia ceramiczne, noże, garnki stalowe, granitowe, ceramiczne, mnóstwo patelni, form do pieczenia, sztućców, woków - naprawdę całą kuchnię mam 'zbudowaną' dzięki nim.
Krysta097
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 gru 2016, 15:05

Re: Dobre garnki

Postautor: Krysta097 » 10 paź 2017, 17:03

Podstawą wyposażenia każdego domu powinny być porządne garnki czy patelnie (https://www.patelnie-tytanowe.pl). Dzięki temu można szybko i smacznie przygotowywać posiłki. Do tego porządny sprzęt jest inwestycją na lata i nie zmienia się go po kilku miesiącach bo coś się wypaczyło.
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Dobre garnki

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 11:27

Dobre, porządne, świetnej jakości garnki zazwyczaj są od razu w zestawach. Sporo one kosztują, ale myślę że warto zainwestować w taki sprzęt bo posłuży nam wiele wiele lat. Bez rdzy, bez wgnieceń i innych nieprzyjemnych rzeczy.
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Dobre garnki

Postautor: poziomka » 24 lis 2017, 12:34

Jak chcesz dobre garnki to na pewno sklep Duka Polska jest dobry pomysłem żeby poszukać :) oni ogólnie akcesoria kuchenne mają dobrej jakości i często coś tak kupuje ale garnki są świetne, mnie się już pare lat dobrze trzymają
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Dobre garnki

Postautor: monikabert90 » 02 wrz 2018, 23:28

A słyszeliście może o garnkach Venice? Są naprawdę świetne, można je kupić na pokazach firmy Clavam Sp. z o.o., o których możecie poczytać na http://kobietka.com.pl/zdrowie/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-najlepsza-okazja-do-zakupu-oryginalnych-markowych-sprzetow/. Jeśli tylko będziecie mieli okazje wziąć udział w takim własnie pokazie, to gorąco polecam ;) Ja chodzę na takie pokazy raz na jakiś czas i zawsze udaje mi się kupić coś fajnego, tak jak na przykład wspomniane garnki :)
winston
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:26

Re: Dobre garnki

Postautor: winston » 04 wrz 2018, 14:29

Dokladnie tak.
zwiewna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:05

Re: Dobre garnki

Postautor: zwiewna » 06 wrz 2018, 18:06

Ja korzystam ze rzymskich.
Elka084
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2017, 15:12

Re: Dobre garnki

Postautor: Elka084 » 07 wrz 2018, 18:00

Dobre garnki to podstawa jeśli chcemy na poważnie zajmować się gotowaniem i mieć dobrze wyposażoną kuchnię. Ze swojej strony polecam rozejrzeć się za takimi garnkami na specjalnych pokazach (tu czytałam o ich zaletach - http://krajanki.pl/oficjalne-pokazy-i-prezentacje-spolki-clavam-sp-z-o-o-zobacz-opinie). Tam są oferowane na pewno dużo bardziej solidne i trwałe garnki niż ich podróbki w internecie.
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:15

Re: Dobre garnki

Postautor: Tęczowa_Dama » 11 sty 2019, 15:20

Na rynku jest tyle firm, że ciężko się zdecydować. Nie dość że się różnią materiałem, z którego są wykonane to i zakres cen jest ogromny. Ja cenię porządne produkty, ale też nie lubię wydawać na nie całej swojej pensji (albo co gorsza dwóch czy trzech, bo wiem że niektórzy i tak potrafią)! Osobiście po wielu testach zostałam przy garnkach Guzzini http://guzzini.pl. Są z powłoką ceramiczną, więc nie trzeba dużo tłuszczu do smażenia, a i gotuje się na nich moim zdaniem szybciej. Cena również atrakcyjna, a uwierzcie, mam porównanie i z tańszymi i z droższymi, nie znalazłam nic innego co by miało tak dobry stosunek jakości do ceny.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Dobre garnki

Postautor: Ela78 » 25 lut 2019, 13:30

A ktos ma garnki Berlinger Haus ? Znalazłam Garnki i patelnie Berlinger Haus - Ceneo.pl I zastanawiam się czy sa warte zakupu. Z wyglądu widać że są solidne i dobrej jakości ale jak sie sprawdzają w praktyce ? Nie chciała bym trafić na takie które przypalają i bym musiała szybko sie ich pozbyć. ktoś doradzi ?
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: Dobre garnki

Postautor: LAdySPeed » 01 mar 2019, 11:22

W sumie ktoś ostatnio mi o nich mówił, ale nie znam jeszcze opinii, gdyż nie ma nikogo kto by z nich użytkował dłuższy czas. Ja sama korzystam z garnków Staub i do dzisiaj działaja bez przeszkód, nie mają żadnych wgniecień, czy przypaleń, a rączki również o dziwo nawet nie chyboczą się :)
Może i garnki nie należą do najtańszych, ale są warte swej ceny, ewentualnie polecam jeszcze Zwilling, czy Ballarini, a w szczególności garnki żeliwne, które nawet po upadku nie mają żadnych urazów.
Z drugiej stronie na http://ballarini.pl/ macie również noże Miyabi, o bardzo dobrej jakości o ostrości, a także masę innych artykułów kuchennych do pieczenia, grillowania, jak np. patelnie
Aneta98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:44

Re: Dobre garnki

Postautor: Aneta98 » 21 maja 2019, 11:56

Poszukaj coś marki Kernau, powinni mieć wszystko co potrzebne do kuchni. Sama kupowała tam większość sprzętu AGD.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość