Manipulatory

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Manipulatory

Postautor: Bemos » 14 cze 2017, 15:01

Jeżeli potrzebujesz manipulatorów to zobacz niezwłocznie sklep www.manipulatory.eu Jest to dystrybutor, który ma w swojej ofercie doskonały asortyment techniczny w internecie.
maruder
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2015, 18:46

Re: Manipulatory

Postautor: maruder » 14 lip 2017, 08:52

Co to są te manipulatory? Może faktycznie potrzebuję a nic o tym nie wiem :)
Schmalz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2017, 11:49

Re: Manipulatory

Postautor: Schmalz » 10 sie 2017, 12:16

Manipulatory to gotowe do zamacowanie systemy na ramieniu robota, inaczej mówiąc to takiego rodzaju chwytaki, które mogą przenosić różnego rodzaju produkty lub elementy. Często są one wykorzystywane w firmach produkcyjnych, zastępują powtarzalne i rutynowe czynności wykonywane przez człowieka. Chwytaki podciśnieniowe delikatnie chwytają ładunek i przenoszą w konkretne miejsce na linii produkcyjnej. To jaki chwytak ma być zastosowany wszystko zależy od tego jakiego rodzaju ładunki ma chwytać. Firm, które zajmują się manipulatorami przemysłowymi będzie przybywać, ze względu na zwiększającą się automatyzację procseów.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Manipulatory

Postautor: kreatywny » 19 paź 2017, 13:07

hej! jak tworzysz manipulatory i tego typu rzeczy to może zainteresują cie przyciski, lączniki i tego typu rzeczy, które znajdziesz na stronie [url]- http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... ego-napiec[/url]. Myślę, że warto wejść na stronę i się rozejrzeć. Ja sam znalazłem tam kilka ciekawych, a przede wszystkim przydatnych elementów.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość