narzędzia ogrodnicze

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

narzędzia ogrodnicze

Postautor: kumpel » 05 mar 2017, 14:45

Jeżeli szukacie narzędzi warsztatowych i ogrodniczych to polecam sprawdzić tutaj https://obi.pl/maszyny-ogrodnicze/glebogryzarki/c/1402. Mój kolega podczas jednych zakupów dostał wszystko czego potrzebował, a było tego naprawdę sporo :)
AnnaKanna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:00

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: AnnaKanna » 30 maja 2017, 13:33

W obi już od dawna nie ma nic ciekawego, a stany sklepowe kompletnie nie zgadzają się z informacjami w katalogu internetowym. Przestałam tam po godzinnym składaniu listy zakupów składającej się z ok. 20 pozycji. Na miejscu dostępne były...2 Do Obi mam najbliżej, ale niestety od paru lat idą ostro w dół.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: Manuela » 31 maja 2017, 08:15

W ogrodzie potrzeba wielu różnych narzędzi, a ich wybór jest naprawdę spory, więc jedynie co trzeba zrobić, to dopasować je do swoich potrzeb. Z pewnością jednym z takich przydatnych narzędzi będzie siekiera, którą można znaleźć na https://www.koelnerpolska.pl/produkt/mn-64-43-siekiery-fiberglass-z-klinem/modeco-garden razem z innymi narzędziami niezbędnymi do pielęgnacji i oporządzania ogrodu.
Zazi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 29 wrz 2016, 03:38

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: Zazi » 02 cze 2017, 05:06

To prawda, że w ogrodzie potrzebne są różne narzędzia. Wiele z nich może spełniać kilka funkcji. U nas bardzo sprawdza się pilarka spalinowa http://www.husqvarna.com/pl/produkty/pilarki/ Mój mąż często coś nią przycina, wycina, tnie drewno na zimę do komina. Na pewno warto mieć taki sprzęt w domu. Uważam, że to był bardzo dobry zakup.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: berni99 » 23 cze 2017, 07:02

Warto też sprawdzić ofertę firmy Rolmarket https://rolmarket.pl/pol_m_Narzedzia-ogrodnicze_Narzedzia-elektryczne-731.html. Poza różnego rodzaju narzędziami ogrodniczymi mają też ciekawe rozwiązania związane między innymi z nawadnianiem ogrodu czy walką z ewentualnymi szkodnikami. Firma sprawdzona, śmiało polecam.
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: WandaKamecka » 15 wrz 2017, 17:13

Nie wiem jak to jest z narzędziami w tym markecie, bo my kupujemy w innym. No i mamy ulubioną markę z mężem - Ryobi. Innych nie kupujemy, bo jak na razie ze wszystkich narzędzi ogrodowych od nich jesteśmy bardzo zadowoleni, więc po co szukać innych?
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: sabinkaduchess » 19 wrz 2017, 20:11

U mnie też w garażu widzę leżą tylko ryobi odkąd mąż odkrył, że jest ten system, co jednak bateria pasuje do rożnych sprzętów. On nawet kosiarkę kupił na baterię i mówi , że dobrze mu się kosi. Mi kupił nożyce do podcinania krzaczków i pracuje się dobrze.
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: koro » 20 wrz 2017, 21:05

ten system jest świetny,masz jedną baterię i jedną ładowarkę do wszystkiego, chociaż dobrze jest mieć w zapasie jeszcze jeden akumulatorek szczególnie jak ktoś ma większą robotę do zrobienia.
I jak ta kosiarka? Sporo da się wykosić na jednym ładowaniu?
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: WandaKamecka » 21 wrz 2017, 20:00

Tak, to rozwiązanie one+ jest bardzo przydatne, bo jak się ma kilka urządzeń z tą samą baterią, a używa się jednego to nie trzeba czekać aż bateria się naładuje tylko można wziąć z innego sprzętu. Wygoda :)
Fransiiscas2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:58

Re: narzędzia ogrodniczeTera

Postautor: Fransiiscas2 » 28 maja 2018, 08:21

Teraz przez neta już wszystko kupicie. Wyposażenie ogrodów jest bardzo łatwo dostępne. Ja sam teraz przeglądam propozycje na https://allegro.pl/kategoria/ogrod-narz ... nicze-1534 Poszukuje nowej kosiarki. Chciałbym już taką wypasioną, spalinową kupić. Mam działkę ponad 12 arową więc dobra kosiarka to u mnie podstawa.
Bazylia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 03 sie 2017, 17:45

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: Bazylia » 02 lip 2018, 03:00

Jednym z ważniejszych sprzętów koniecznych do utrzymania porządku w ogrodzie z pewnością jest kosa spalinowa https://www.jula.pl/catalog/ogrod/maszy ... spalinowe/ Spory wybór jest takich kos i podkaszarek. W ogrodzie niezbędna rzecz.
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: pepperoni » 12 lip 2018, 21:35

kosa to fajny zamiennik kosiarki, jak ktoś ma spory trawnik,dużo mniej dostępnych dla kosiarki miejsc to na pewno bedze z zakupu zadowolony, mój teść sbie kupił akumulatorową ryobi i jeździ z nią na działkę, ma tam taki rozwichrzony trawnik i kosiarką byo by cięzko to oganąc a kosą idzie jak w masło
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: sabinkaduchess » 25 wrz 2018, 17:15

A z narzędzi ogrodowych to bardzo polecam jeszcze odkurzacz/dmuchawę do liści! To jest cudo! Nie trzeba schylać się z grabiami, tylko raz dwa wszystkie liście są wysprzątane.
smile
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 17 sie 2017, 14:11

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: smile » 08 lis 2018, 11:13

Jeśli chcesz mieć ogród to na pewno przyda Ci się system zamgławiania. Ja w swoim mam i polecam :D
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: narzędzia ogrodnicze

Postautor: Ela78 » 17 gru 2018, 11:43

Ja mam duży ogród a w nim sporo drzew, więc na jesień mamy sporo pracy, w tym roku było sporo liści. I zastanawiałam się czy nie warto jest kupić takie cacko jak Dmuchawy i odkurzacze do liści - Ceneo.pl na pewno ułatwiło by nam to pracę w ogrodzie, ale czy to jest dobre urzadzenie i czy przydatne w ogrodzie ? Bo sama nie wiem czy kupic.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość